הכדורגל העולמי נמצא בחלקו בפגרת הקורונה והליגות כבר חזרו לשגרה, אבל בכל מקרה, ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה.

העברות רשמיות

# בורוסיה דורטמונד ממשיכה לתת אמון מלא בשוער שלה רומן בורקי. השוורצגלבן סיכמו והחתימו את השוער הראשון של הקבוצה לשלוש שנים נוספות, עד יוני 2023.

ספקולציות חמות

# באיטליה מדווחים כי פיורנטינה לקחה צעד אחורה מהבלם טיאגו סילבה. ב’פוטבול איטליה’ טוענים כי הוויולה נבהלו מהדרישות של הברזילאי, אשר מבקש 10 מיליון אירו לעונה, סכום שהסגולים לא יהיו מוכנים לשלם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כל השערים שנכבשו במחזור ה-28 בספרד

# ניוקאסל היא השם החם והמסקרן ביותר כרגע בכדורגל העולמי. המגפייז שמחפשים לצאת לדרך חדשה ולהפוך לקבוצת צמרת תחרותית, ממשיכים לחפש אחר הרכש הנוצץ של החלון הקרוב ועל פי דיווח ב’דיילי מייל’, היא מעוניינת להביא את פטריק שיק מרומא. המחיר המוערך: 25 מיליון ליש”ט, לר.ב לייפציג ששאלה אותו העונה יש סעיף רכישה ב-21 מיליון ליש”ט.

# צ’לסי לא סיימה עם מסע הרכש המטורף שלה. אחרי עסקאות הענק שכבר הספיקה להוציא אל הפועל, הקבוצה הלונדונית עושה הכל כדי להנחית בסטמפורד ברידג’ גם את קאי האברץ מבאייר לברקוזן. דיווח באנגליה גורס כי הבלוז אפילו מוכנים למכור את אנגולו קאנטה כדי להשיג כסף לעסקה המדוברת מול הגרמנים.

# אפרופו צ’לסי. המועדון הלונדוני עשוי להיפרד גם מהחלוץ הצרפתי אוליבייה ז'ירו. אחרי החתמת טימו ורנר הגרמני, הצרפתי מבין שהסיכויים שלו לקבל דקות משמעותיות בבלוז פחתו ויבקש לעזוב, כך לפי ה’לאקיפ’.

# ארסנל מחפשת להשתדרג בחלק הקדמי שלה ועל פי דיווח באנגליה היא מתכוונת להלחם על הבאתו של ג’סטין קלייברט הצעיר למועדון ותסכים להשקיע עבורו את הסכום שיידרש.