בהלת הקורונה באירופה הביאה הלילה (בין שלישי לרביעי) להחלטה ראשונה על דחיית משחק בפרמייר ליג, לאחר שארסנל הודיעה כי מספר שחקנים מהקבוצה ואנשי הצוות המקצועי נכנסו לבידוד, ויחד עם הנהלת הליגה התקבלה החלטה לדחות את המשחק שהיה אמור להיערך הערב ב-21:45 נגד מנצ’סטר סיטי.

הסיבה היא היוודע דבר הידבקותו של אבנגלוס מרינאקיס, הבעלים של נוטינהגאם פורסט ואולימפיאקוס במחלה. היוונים שיחקו לפני כ-13 יום נגד ארסנל, ומספר שחקנים של התותחנים נפגשו עם מרינאקיס לאחר המשחק. בהודעת המועדון של האנגלים נכתב: “על פי ההמלצות הרפואיות שקיבלנו, הסיכוי שהם יידבקו בקורונה נמוך מאוד, אך אנחנו ממלאים באדיקות את אמצעי הזהירות כפי שהם מומלצים על ידי הממשלה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חגג גול, שלף שלט עם הודעה לצופים בבית

“כתוצאה מההחלטה, השחקנים לא יהיו זמינים למשחק הערב נגד מנצ’סטר סיטי והנהלת הפרמייר ליג החליטה על דחיית המשחק. השחקנים יישארו בביתם עד סוף תקופת הבידוד, יחד עם ארבעה אנשי צוות נוספים שישבו ליד אבנגלוס מרינאקיס במהלך המשחק”.

מדובר למעשה בפעם הראשונה שבה הווירוס משפיע על משחק באנגליה. ליברפול צפויה לארח הערב את אתלטיקו מדריד אל מול כ-55 אלף צופים באנפילד, ובהנהלת הליגה מתעקשים כי המשחקים בסוף השבוע הקרוב צפויים להמשיך כרגיל.