אחרי משחקי ליגת האומות וחזרתן של הליגות המקומיות, הגיע תורן של הליגות באירופה. בסוף השבוע הקרוב אנחנו נזכה לצפות בחזרתן של שתי הליגות המובילות של אירופה, הליגה הספרדית והליגה האנגלית.

לה ליגה – ריאל מדריד תזכה באליפות, ברצלונה סגנית  

לאחר שמיליוני אוהדי ברצלונה נשמו לרווחה לאחר הודעתו של מסי כי בכוונתו להישאר בברצלונה, חוזרת אלינו בסוף השבוע הקרוב הליגה הספרדית. מומחי ה-Winner מעריכים כי גם השנה הבלאנקוס הם אלו שיניפו את צלחת האליפות הספרדית וזכייתם מוערכת ביחס של פי 1.4. אחריהם ברצלונה עם יחס זכייה של פי 2 ובמקום השלישי יריבתה העירונית של ריאל, אתלטיקו מדריד עם יחס זכייה של פי 6.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לה ליגה חוזרת! מי תזכה באליפות ומי תאכזב

משחק הפתיחה של הליגה יפגיש בין גרנאדה לאתלטיק בילבאו. בשמונת המפגשים האחרונים בין המועדונים כאשר גרנאדה משחקת בבית, המארחים ניצחו ארבע פעמים, האורחים פעמיים ותוצאת תיקו פעמיים. מומחי ה-Winner מעריכים כי על כר הדשא צפוי מפגש שווה כוחות עם יתרון קל לאורחים מבילבאו. ניצחונה של גרנאדה מוערך ביחס של פי 2.65, למול ניצחונה של בילבאו שמוערך ביחס של פי 2.25. תוצאת התיקו בין השתיים מוערכת ביחס של פי 2.85.  

בראשון (13.9), תארח ולנסיה את לבאנטה. ב-13 המפגשים האחרונים בין השתיים כאשר ולנסיה מארחת, לא הפסידו המארחים. זאת למול ההגעה של לבאנטה לאחר שלושה ניצחונות ברצף. מומחי ה-Winner מעריכים כי ולנסיה לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת הניצחון הראשון שלה בליגה וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.8, למול ניצחונה של לבאנטה שמוערך ביחס של פי 3.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.  

שחקני ולנסיה חוגגים (La Liga)שחקני ולנסיה חוגגים (La Liga)

פרמייר ליג – מנצ'סטר סיטי תזכה באליפות, סלאח יהיה מלך שערי הליגה 

לאחר שבעונה שעברה, היו אלה הרדס מליברפול שהניפו את צלחת האליפות לאחר מספר עשורים של בצורת, השנה, מעריכים מומחי ה-Winner כי דווקא סיטי היא זו שתניף את הצלחת בסיום הליגה. זכייתם של התכולים ממנצ'סטר מוערכת על פי מומחי ה-Winner ביחס של פי 1.6, אחריה ליברפול עם יחס של פי 2 ואחריהן בפער גדול מאוד נמצאות מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי עם יחס זכייה של פי 9 כל אחת.  

את טבלת הפייבוריטים למלך שערי הליגה מובילים חלוצה המצרי של אלופת הפרמייר ליג בשנה שעברה, מוחמד סלאח, שסיים את העונה שעברה רק במקום החמישי בין כובשי הליגה והארי קיין שסיים את העונה שעברה במקום השישי. לפי מומחי ה-Winner יחסי הזכייה של מוחמד סלאח והארי קיין מוערכים בפי 5.5 כל אחד. אחריהם אובאמייאנג עם יחס של פי 6.5 ובמקום הרביעי אגוארו עם יחס של פי 7.5.  

מוחמד סלאח (רויטרס)מוחמד סלאח (רויטרס)

בשבת (12.9), תפגוש פולהאם את ארסנל שמחפשת ניצחון בית ראשון מזה תשע שנים מול הלונדונים. התותחנים לעומתה מגיעה לאחר רצף ניצחונות של שלושה משחקים. זאת כנראה הסיבה שמומחי ה-Winner מעריכים שארסנל לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת הניצחון הראשון בעונה, וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.35, למול ניצחונה של פולהאם שמוערך ביחס של פי 5.2. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.1.  

בראשון (13.9), תפגוש טוטנהאם את אברטון. ב-12 משחקי הבית של התרנגולים למול הטופיז, לא הפסידו הלונדונים והם מגיעים לאחר רצף ניצחונות מרשים של שבעה משחקי בית ללא הפסד. מומחי ה-Winner מעריכים שרצף זה ימשיך וניצחונם של הלונדונים מוערך ביחס של פי 1.65, למול ניצחונה של אברטון שמוערך ביחס של פי 3.8. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.25.  

ז'וזה מוריניו (רויטרס)ז'וזה מוריניו (רויטרס)