הכדורגל העולמי חוזר לפעילות ביותר ויותר ליגות וברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את כל הספקולציות, העסקאות הרשמיות והעדכונים החמים.

רשמי

# בטיס הודיעה על הארכת חוזהו של החלוץ לורן מורון עד קיץ 2024. ההודעה אל המשך ההתקשרות עם השחקן, שכבש העונה 9 שערי ליגה, הגיעה בצורת סרטון בו הוא הופיע עם מסכת פנים של הקבוצה וכפפות, כיאה לרוח התקופה.

ספקולציות חמות

# דריס מרטנס על סף חידוש חוזה בנאפולי, זאת על פי דיווחים בארץ המגף, שם טוענים כי החלוץ הביע את הסכמתו להישאר במועדון ויחתום בקרוב על חוזה חדש עד 2022. מרטנס שאמור לסיים את חוזהו בסוף העונה ולהיות שחקן חופשי, צפוי לקבל 4 מיליון אירו בכל אחת משתי העונות הבאות בסאו פאולו אם יחתום על החוזה.

# לפחות על פי המסתמן מלא מעט דיווחים, הטריידים הולכים לככב בחלון ההעברות הקרוב בעקבות משבר הקורונה. הקשיים הכלכליים אמורים להוביל את הקבוצות לחתירה לעסקאות חליפין ומי שפועלת חזק לכך היא יובנטוס. אחרי שהניסיון של אלופת איטליה לבצע טרייד עם ברצלונה על מיראלם פיאניץ’ בתמורה לארתור נפל, היא נמצאת כעת במגעים עם רומא כדי להעביר לשורותיה את ניקולו זאניולו בתמורה לפדריקו ברנדסקי וסכום כסף נוסף.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סופרים את הימים: פחות משבוע לחזרת הליגה!

# בברצלונה ממשיכים לחפש את הנוסחה שתנחית את לאוטרו מרטינס בקאמפ נואו מבלי לשלם את סעיף השחרור שלו – 111 מיליון אירו. על פי דיווח באיטליה, הבלאוגרנה מתכננים להציע לאינטר עבור הארגנטינאי 70 מיליון אירו בתוספת לג’וניור פירפו, שיעשה את הדרך ההפוכה.

# אחרי שהצליחה לשכנע את טימו ורנר להצטרף, צ’לסי שואפת להחתים את המגן המוכשר של לסטר, בן צ’ילוול.

בן צ'ילוול מול סלאח (רויטרס)בן צ'ילוול מול סלאח (רויטרס)

# מנצ’סטר יונייטד עוקבת מקרוב אחרי מצבו של ראול חימנס בוולבס, וממתינה שהזאבים יפחיתו מעט מהדרישות שלהם על החלוץ, כדי לבצע מהלך להחתמתו.