הכדורגל העולמי עדיין לא חזר לפעילות באופן מלא ורק חלק מהליגות החלו לחזור לשגרה. בכל מקרה, ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את כל הספקולציות, העסקאות הרשמיות והעדכונים החמים.

# על פי התקשורת במדריד, הסיכוי שקאי האברץ, הכוכב הבא של הכדורגל הגרמני מבאייר לברקוזן, יגיע למועדון בקיץ הקרוב נמוך מאוד וזאת בשל המצב הכלכלי שנוצר בעקבות פגרת הקורונה. הבלאנקוס, שמתכוננים לחלון שעלול להיות מאוד סולידי וחסכוני בגזרת הרכש, יודעים שהגרמנים מעוניינים למכור את הכוכב שלהם כבר בקיץ הקרוב ובהנחה שבאיירן מינכן אורבת בפינה, נראה ששחקן ההתקפה לא ימתין שנה נוספת רק כדי לשמור על הסיכוי לנחות בבירת ספרד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה חוזרת: צפו בשערים הגדולים בלה ליגה

# ב”ל’אקיפ” מדווחים: אינטר מבינה שלא תוכל לשמור על לאוטרו מרטינס בניגוד לרצונו ובסוף תצטרך למכור אותו לברצלונה, אולם יש לה כבר מחליף שתנאיו סגורים – אלכסנדר לקאזט הצרפתי, שחקנה של ארסנל, שלא מעוניינת בהישארותו. 

# כוכב עולה נוסף שנמצא בכותרות הוא ויקטור אוסימהן, חלוצה בן ה-21 של ליל, שמעורר עניין בליגות הגדולות. למרות הדיווחים על מספר קבוצות בפרמייר ליג שעוקבות אחריו, סוכנו צוטט בתקשורת האיטלקית וטען כי נכון לעכשיו, “נאפולי היא הקבוצה היחידה שרוצה להחתים אותו ב-100%”. ייתכן שמדובר במהלך שיגרום לקבוצות נוספות לעלות הילוך בכל הנוגע לרכישתו, אך נראה שהפרטונופיי סימנו את המחליף שלהם לארקדיוש מיליק שצפוי לעזוב.

# דיווח מעניין שמגיע מיוון, גורס כי אקס מכבי תל אביב, דני פויאטוס ששימש כעוזרו של ג’ורדי קרויף וכיום מאמן את קבוצת הנוער של ריאל מדריד (עד גיל 19), הוא המועמד המוביל למשרת המאמן בפנאתינייקוס.

ג'ורדי קרויף ודני פויאטוס (נעם מורנו)ג'ורדי קרויף ודני פויאטוס (נעם מורנו)

# אחרי שמיראלם פיאניץ’ התרחק מברצלונה בשל סירובו של ארתור לעשות את הדרך ההפוכה ליובנטוס, הקטאלונים כבר מתחילים לחשוב על התוכנית החלופית וחזרו לאופציית פביאן רואיס מנאפולי, שכבר היה על הכוונת שלהם בשני החלונות הקודמים.

# בארסנל שוקלים להציע לדויד לואיז חוזה חדש, אך בתנאים מופחתים בהרבה מאלה עליהם הוא חתום בחוזה הנוכחי. 

דויד לואיז, עתיד מערופל (רויטרס)דויד לואיז, עתיד מערופל (רויטרס)

# בדיילי מייל מדווחים שבלם טוטנהאם, יאן ורטונגן, נמצא על הכוונת של מספר מועדונים באיטליה וצפוי לעזוב את התרנגולים בקיץ הקרוב לאחר שחוזהו יפוג בחודש יוני.