לאורך כל הקריירה שלו מריו באלוטלי סיפק לא מעט סקנדלים וסיפורים הזויים, אך נדמה ששלוש השנים שלו במנצ’סטר סיטי (2010-2013) מהוות את התקופה הפורייה ביותר שלו בתחום. האיטלקי, שזכה עם הסיטיזנס באליפות וגביע, לא כיכב רק על הדשא והיה אורח קבוע במדורי הרכילות והצהובונים בממלכה.

היום (ראשון) מי שהיה חברו הטוב בסגל של אלופת אנגליה באותם ימים, מיקה ריצ’רדס, סיפק עוד סיפור הזוי מהימים הפרועים של ‘סופר מריו’ במנצ’סטר. אחד הרגעים הזכורים של החלוץ, מחוץ למגרש, התרחש כשהחליט להדליק זיקוקי דינור בתוך ביתו והוביל לשרפה, אך כעת המגן חושף שלא היה מדובר באירוע חד פעמי ושבאלוטלי החליט להפוך גם את הבית שלו לזירת שיגור.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משפחת מסי מציגה: איך להעביר נגיף ויראלי

“הוא פשוט הדליק זיקוקי דינור בתוך המטבח שלי והתחיל לרדוף אחרי כשהוא החזיק אותם בידיו, אמרתי לו ‘משוגע מה אתה עושה?!’”, מספר ריצ’רדס. “אני חושב שמריו פשוט מחפש תשומת לב ונהנה ממנה, אבל אני עדיין אוהב אותו, הוא כמו אחי הקטן. עד היום אנחנו בקשר ואני מדבר איתו ומוודא שהוא בסדר”.

ריצ’רדס, שעזב את הסיטי ב-2014 ועבר לפיורנטינה, שיתף בשורותיה פעולה עם הכוכב הכי גדול של הפרמייר ליג בימים אלה, מוחמד סלאח. מגן העבר של נבחרת אנגליה מסביר שהוא ממש לא מופתע מההצלחה האדירה של המצרי בליגה הקשוחה: “כבר מהסשן הראשון שלי איתו באימונים אמרתי ‘הבחור הזה הולך להיות כוכב על’. הדבר היחיד שמפתיע אותי זה כמות השערים שהוא מבקיע, ידעתי איזה דריבל יש לו ושהוא יכול לגרום לכל יריב להיראות טיפש, אבל יכולת ההבקעה שלו זה משהו שלא צפיתי”. 

מוחמד סלאח (רויטרס)מוחמד סלאח (רויטרס)