הכדורגל העולמי נמצא בחלקו בפגרת הקורונה עדיין וחלק מהליגות כבר החלו לחזור לשגרה, בכל מקרה ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה.

# רומא מחפשת רכש. על פי דיווחים באיטליה, הג’אלורוסי מעוניינים בז’ואאו פדרו מקליארי. הברזילאי הרשים העונה בסרייה א’ וכבש 16 שערים ב-25 הופעות עבור הקבוצה. לפי הדיווחים, גם צ’לסי מעוניינת בשחקן בן ה-28.

# עושה רושם שאין מנוס מקאמבק של פול פוגבה ליובנטוס. כעת, דיווחים בצרפת מדברים על כך שאלופת איטליה כבר החלה בשיחות עם סוכנו של הצרפתי, מינו ראיולה, שנחוש להעבירו לגברת הזקנה. העזיבה המסתמנת של מיראלם פיאניץ’ לברצלונה כמו גם חוסר העניין מצידן של אריות היבשת כמו ריאל מדריד ופריס סן ז’רמן מחזקות עוד יותר את העובדה שיובה היא כרגע האופציה המועדפת ביותר על הקשר, שמעולם לא הסתיר את אהבתו לקבוצה בה חווה ימים יפים בתחילת הקריירה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מתחילים כבר לפנטז: הרונדו של בארסה חוזר

# עדיין ביובנטוס, בגאזטה דלו ספורטה טוענים כי ארתור קשר ברצלונה יסכים לשמוע את ההצעה של הגברת הזקנה בכל הקשור לטרייד בו יעבור בתמורה מירלם פיאניץ’. השחקן טוען כי האופציה אפשרית.

# אחרי לא מעט שמועות שגרסו כי זמנו בברצלונה קצוב וקישרו אותו ללא מעט קבוצות ברחבי היבשת, ארתורו וידאל שבר שתיקה ובראיון בצ’ילה הביע את רצונו להישאר באלופת ספרד: “אני רוצה להישאר כאן. אני מאוד שמח ונינוח בברצלונה. יש לנו קבוצה מצוינת ויחסים טובים בחדר ההלבשה. אני מוכן מתמיד”. 

# סוכנו של אשרף חאכימי, אלחנדרו קמאנו הכחיש כי המרוקאי של בורוסיה דורטמונד קיבל הצעה מאינטר והבהיר: “נחזור למדריד”. 

אשרף חכימי חוגג (רויטרס)אשרף חכימי חוגג (רויטרס)

# נאפולי ממשיכה לנסות להתחזק, כאשר הפעם הקבוצה מדרום איטליה לוטשת עיניים לעברו של מגנה הברזילאי של ליל – גבריאל. על פי דיווחים בצרפת, ג’נארו גאטוסו מושך בחוטים מאחורי הקלעים ופועל נמרצות על מנת להנחית את הברזילאי בן ה-22 בקבוצה.

# שמות רבים הוזכרו בימים האחרונים ככאלה שעשויים להיכלל בעסקת העברתו של לאוטרו מרטינס לברצלונה, אחד מהם הוא הבלם סמואל אומטיטי. אלא שכעת, פרסומים באיטליה גורסים כי אינטר לא מעוניינת לכלול את הצרפתי בעסקה ומוכנה לצרפו בהשאלה בלבד.