הכדורגל העולמי נמצא בחלקו בפגרת הקורונה עדיין וחלק מהליגות כבר החלו לחזור לשגרה, בכל מקרה ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע בו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה. 

# אוליבייה ז’ירו ימשיך בצ’לסי. החלוץ הצרפתי הנהדר של הבלוז האריך את החוזה במועדון הלונדוני עד יוני 2021 וימשיך באנגליה. לאציו, שהייתה חפצה בשירותיו, תצטרך לחכות לשנה הבאה.

# פיליפה קוטיניו ממשיך להיות השם הכי חם בקרב קבוצות הפרמייר ליג, כשאואן הרגריבס, שחקן שחקן באיירן מינכן ומנצ’סטר יונייטד לשעבר אמר: “הוא שחקן נפלא, אני מאוד אוהב אותו. אם הייתי מנהל מקצועי בכל קבוצה באנגליה הייתי מנסה להחתים אותו”.

# על פי ה’אתלטיק’, ריאל מדריד ממשיכה לנסות “להיפטר” מהחוזה הכבד של גארת’ בייל, ואף הציעה אותו למספר קבוצות ב-MLS, אך הן לא הבשילו לידי עסקה.

# על פי ה’בילד’, באיירן מינכן משוכנעת שלירוי סאנה ממנצ’סטר סיטי יצטרף בקיץ, ושומרת לו את המספר 10.

# על פי ה’גאזטה’, סימונה אינזאגי ימשיך בלאציו עד 2023, כשהחוזה כבר מוכן ורק מחכה לחתימה. המאמן האיטלקי מוביל את הנשרים לעונה נפלאה, כשרגע לפני משבר הקורונה, לאציו הייתה רחוקה נקודה בלבד מהמוליכה יובנטוס והציגה לדעת רבים את הכדורגל הטוב בליגה. ב’גאזטה’ אף מכנים את אינזאגי, “פרגוסון של לאציו”.

# מאמן נבחרת בלגיה, רוברטו מרטינס, האריך את חוזהו ויאמן את הבלגים לפחות עד אחרי מונדיאל 2022 בקטאר.