הכדורגל העולמי עוד תקוע בפגרת הקורונה, אך ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע בו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה. 

# תג המחיר של סנדרו טונאלי, כוכבה הצעיר בן ה-19 של ברשה האיטלקית מרתיע את ברצלונה שנוטה לוותר עליו בשלב זה. הכישרון העולה מוערך ב-60 מיליון אירו, סכום שהבלאוגרנה לא מוכנים לשלם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כל השערים מטורניר הפיפ"א של לה ליגה

# בספרד טוענים שאם ה”רכבת” של ברצלונה תעבור שוב ליד מתייס דה ליכט מיובנטוס, הוא ינסה לעלות עליה. בקיץ שעבר הבלם ההולנדי בחר בגברת הזקנה על פני הקטאלונים, ואלופת ספרד שעדיין מחפשת להתחזק בחלק האחורי רוצה עדיין לצרף אליה את השחקן בן ה-20. דווקא יובה הייתה זו שעשתה את הצעד הראשון, כאשר זו הביעה עניין בארתור, וקיימת אפשרות שבין הקבוצות יחל משא ומתן שיסתיים בטרייד שיכלול גם כסף. 

# עתידו של מארק-אנדרה טר שטגן בברצלונה נמצא בסימן שאלה, והקטאלונים הקפיאו נכון לכרגע את המגעים עמו לגבי הארכת חוזה בעקבות המצב הכלכלי של המועדון כתוצאה ממשבר הקורונה. השוער הגרמני המצוין רוצה להמשיך באלופת ספרד, אבל בינתיים הוא זוכה לחיזורים ממנצ’סטר סיטי (שכבר צירפה בעבר מבארסה את קלאודיו בראבו), מיובנטוס שרוצה שהוא יהפוך ליורש של ג’אנלואיג’י בופון וייקח את מקומו של וויצ’ך שצ’סני וגם מבאיירן מינכן, שמפנטזת עליו כיורש של מנואל נוייר בין הקורות.  

# רפאל וראן חשב לעזוב את ריאל מדריד בעונה שעברה ולהצטרף לפאריס סן ז’רמן, אבל החליט להישאר בקבוצה בעקבות הכישלון ב-2018/19, וכעת כשחוזהו אצל הלבנים מסתיים ב-2022, בספרד מדווחים שלמרות שלא נעשו צעדים עד כה מצד הקבוצה מהבירה להאריך חוזה לבלם הצרפתי היא כן מתכוונת לעשות זאת מתוך רצון להשאירו בקבוצה לעוד שנים רבות.  

# פייר-אמריק אובמיאנג מעוניין לעזוב את ארסנל וזהו לא עניין חדש, אך לאן הוא באמת רוצה לעזוב? אחרי דיווחים על התעניינות של ברצלונה וריאל מדריד, כעת מתפרסם כי שחקן נבחרת גאבון מבחינתו מעוניין בכלל במעבר לאינטר של אנטוניו קונטה כמחליפו של לאוטרו מרטינס בהנחה והארגנטינאי אכן יעזוב לבארסה. יחד עם זאת, באנגליה נטען כי אביו של השחקן המליץ לו להאריך חוזה בארסנל. 

פייר אמריק אובמיאנג (רויטרס)פייר אמריק אובמיאנג (רויטרס)

# ראג’ה נאינגולן, הקשר הושאל העונה מאינטר לקליארי, התראיין באיטליה והתייחס לאפשרות שישוב לרומא: “אני לא רוצה לפגוע באוהדי אינטר אבל האמת שכשעזבתי את רומא הייתי יותר עצוב מאש שמח על כך שהגעתי למילאנו. אם התנאים יתאימו, אני אשמח לחזור לשחק שוב עם החולצה של רומא, אני מתגעגע”.

נאינגולן במדי רומא (רויטרס)נאינגולן במדי רומא (רויטרס)

# רלף רגניק עוד לא מונה רשמית למנג’ר של מילאן, אך נראה כי העניין הזה יקרה בקרוב והדיווחים על התכניות שלו לקיץ ממשיכים לדלוף. כעת נטען כי הוא סימן את כוכבה של בורוסיה דורטמונד, מריו גצה, שחוזהו בקבוצה מסתיים בעוד כחודשיים והוא טרם חתם על הסכם חדש. 

מריו גצה חוגג עם חבריו (רויטרס)מריו גצה חוגג עם חבריו (רויטרס)