בברצלונה מחכים לתשובות משחקני הקבוצה לגבי גובה הקיצוץ בשכרם נוכח משבר הקורונה שפקד את העולם ונותן את אותותיו גם על הכדורגל. בזמן שלה-ליגה נעצרה כאשר הקטאלונים במקום הראשון וההתאחדות הספרדית מכינה תכנית שהיא מקווה להוציא אל הפועל כדי לסיים את העונה הזו, בבארסה מנסים לרקוד על כל החתונות ובזמן שהם מנסים לקצץ את שכר השחקנים, הצוות המקצועי כבר חושב על הסגל לעונה הבאה. 

ברצלונה מחפשת להוסיף כוח למרכז השדה, נטען במונדו דפורטיבו, שם מכניסים שם חדש לבנק המועמדים: טונגי נדומבלה, קשרה הצרפתי של טוטנהאם שהגיע אליה העונה מליון הצרפתית. שם נוסף שכבר קיים שם הוא של פביאן רואיס הספרדי, המשחק בנאפולי ואותו אימן קיקה סטיין בבטיס. בברצלונה בטוחים כי הקשר הטוב בין השניים, כאשר המאמן היה זה שקידם את השחקן מהמילואים של האנדלוסים, יסייע. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
10 השערים הגדולים ביותר של ניימאר בבארסה

יחד עם זאת, ב”ספורט” מדווחים כי לאוטרו מרטינס ממשיך להיות המטרה המרכזית ובברצלונה מקווים כי יצליחו להוריד את דמי העברתו על ידי צירוף שחקנים לעסקה כמו ארתורו וידאל, נלסון סמדו, ארתור ואיבן ראקיטיץ’. אם לא הארגנטינאי, תכנית ב’ של בארסה היא פייר-אמריק אובמיאנג של ארסנל. וזה לא הכל. ההגנה היא נקודה מאוד מרכזית ובזמן שעזיבתו של סמואל אומטיטי על הפרק, בקבוצה חושבים על דיוצ’אנקול אופמקאנו המשחק בר.ב לייפציג הגרמנית. 

כבר עכשיו ברור כי את כל העסקאות האלה, כמו גם עסקת החזרתו של ניימאר, ברצלונה מתכוונת לממן על ידי שליחת שחקנים בטריידים או מכירתם. פיליפה קוטיניו, אנטואן גריזמן, סמואל אומטיטי, איבן ראקיטיץ’, ארתורו וידאל, נלסון סמדו ואף ארתור – כל אלה מועמדים לעזוב את הקאמפ נואו בקיץ הקרוב באחת המהפכות הגדולות בסגל הקטאלוני בשנים האחרונות.