חלון ההעברות של חודש ינואר ממשיך לספק לנו החתמות מעניינות. עד סיומו ב-7.2, ONE נותן לכם את כל העידכונים, השמועות והספקולציות.

# קאמבק מרגש. ראיין באבל, שגדל באייאקס ושיחק בקבוצה למשך 9 שנים, חזר בגיל 33 למועדון מאמסטרדם בהשאלה לאחר אין ספור תחנות שעבר ורגע אחרי שנפרד מגלאטסראיי. באבל, שבעברו שיתף פעולה גם עם יוסי בניון בליברפול, כשנרכש מאייאקס, חזר למולדתו ואמר: “אני גאה ללבוש שוב את החולצה של הקבוצה הזו”.

# נאפולי מתחזקת. הקבוצה מדרום איטליה, שנמצאת בעיצומה של עונה נוראית בסרייה א’, חיזקה את מרכז הקישור שלה בקשרה של רד בול לייפציג בשש העונות האחרונות – דייגו דמה. הגרמני בן ה-28, שנקרא על שמו של אגדת המועדון דייגו מראדונה, חתם בקבוצה של ג’נארו גאטוסו בעבור 13 מיליון אירו.

# עוד קבוצה איטלקית שנחושה להתחזק בחלון ההעברות הקרובות היא אינטר. ע”פ הדיווחים בארץ המגף, הנראזורי הגיעו לסיכום עקרוני מול שחקנה של מנצ’סטר יונייטד, אשלי יאנג, שצפוי לחבור לאנטוניו קונטה אצל מוליכת הסרייה א’. 

אשלי יאנג (רויטרס)אשלי יאנג (רויטרס)

# ומזה שהולך, לזה שאולי יגיע. מנצ’סטר יונייטד רוצה לחזק את חוליית ההתקפה שלה, כשמי שעלה כמועמד להגיע כבר בחלון ההעברות הקרוב הוא חלוצה של וולבס, ראול חימנס, כשגם שמו של מוסא דמבלה שהיה מועמד לצ’לסי הוזכר כמי שעשוי להגיע לקבוצה של אולה גונאר סולשיאר. 

ראול חימנס חוגג (רויטרס)ראול חימנס חוגג (רויטרס)

# ע”פ דיווחים באנגליה, טוטנהאם לוטשת עיניה לכיוונו של קשר בנפיקה, ג’דסון פרננדס. התרנגולים מעוניינים לשאול את הקשר לשנה וחצי, זאת בעקבות פציעתו של מוסא סיסוקו.