לחובבי הכדורגל קשה להאמין, אך אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של הענף, כריסטיאנו רונאלדו, יחגוג 35 בעוד חודש וחצי, אבל שגילו לא יטעה אף אחד, הפנומן מפורטוגל כלל לא חושב על פרישה מהמשחק אותו הוא כל כך אוהב ורק לאחרונה הראה לכולם עד כמה האתלטיות לא נעלמה ממנו עם קפיצה פנומנלית לגובה 2.56 מ’.

CR7 ניצל את פגרת חג המולד על מנת להתראיין בוועידת הספורט השנתית בדובאי, שם  קיבל את הראיון המרכזי בנוכחות מספר שחקני הווה ועבר ואישי ספורט. הסטאר סיפק כמה ציטוטים מעניינים, כשנשאל מתי יתלה את הנעליים ואף חשף מה בכוונתו לעשות ביום שאחרי הפרישה מכדורגל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו מלמד את ג'וקוביץ' לקפוץ כמוהו

“אפרוש כשגופי יגיד לי לעשות זאת”, אמר רונאלדו והמשיך. “אני תמיד משחק מתוך כוונה לכבוש ולנצח, ברגע שהגוף שלי לא יאפשר לי להשיג את הדברים האלה זה היום בו אני אפסיק לשחק. לפני הרבה שנים חשבתי שגיל 30-32 זה הזמן הנכון לפרוש, אבל היום אני רואה שחקנים בני 40 משחקים, ואני מרגיש טוב עם הגוף שלי. מעולם לא הייתה לי עונה רעה בקריירה כי אני תמיד מוכן להתמודד עם אתגרים”.

כריסטיאנו רונאלדו במהלך הראיון (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו במהלך הראיון (רויטרס)

הדרך להצלחה: “אין סודות או ניסים, זה לא צירוף מקרים שניצחתי בכל מקום בו הייתי, כשאתה אלוף אתה תמיד מנצח. בלי עבודה קשה, מסירות ותשוקה, אתה לא יכול להשיג שום דבר. הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על מוטיבציה גבוהה. אני כבר לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד פרט לעצמי ולמשפחתי”.

הפורטוגלי של יובנטוס, שזכה באינספור תארים והישגים וניפץ כמעט כל שיא אפשרי, נשאל מה יעשה ביום שאחרי הכדורגל והפתיע: “הייתי רוצה להתמקד בלימודים, זה דבר שמעסיק אותי מאוד. דבר נוסף שמרתק אותי הוא לנסות לשחק בסרט”.