הוא כבר עשה היסטוריה עם טוטנהאם, אבל הוא רוצה יותר. מאוריסיו פוצ’טינו כבר מוכן לגמר ליגת האלופות, ולקראת המשחק הענק מול ליברפול המאמן הארגנטינאי העניק היום (חמישי) ראיון מקיף למארקה, התייחס לדרך שעברה קבוצתו ואפילו עקץ את ברצלונה על הדרך.

“יהיה נהדר לזכות בליגת האלופות, הייתה לנו דרך מרשימה”, אמר פוצ’טינו, “מול מנצ’סטר סיטי הגענו משפל להרגשה עילאית תוך שניות בתוספת הזמן ונותרתי חסר מילים, נגד אייאקס זה היה יותר מהנה וכבשנו שלושה שערים ב-35 דקות. הדרך שלנו לגמר הייתה כל כך קשה וזה הופך אותנו למאוד חזקים”.

מאוריסיו פוצ'טינו (רויטרס)מאוריסיו פוצ'טינו (רויטרס)

ההשפעה של ה-VAR: “מצחיק אותי שאנשים אומרים לי שהגענו לגמר במזל, אני צוחק עליהם. היינו טובים יותר מסיטי ומאייאקס, הגול של סרחיו אגוארו היה בנבדל וזה הכול. אולי רק ב-30 דקות בשני המשחקים היינו פחות טובים, בשאר היינו עדיפים. אין ספק שלפעמים צריכים מזל, כמו שהיה לברצלונה של פפ גווארדיולה ב-2009 עם השער של אנדרס אינייסטה”.

העובדה שהלונדונים הסתדרו ללא הארי קיין: “הכוכב שלנו לא שיחק בכל אחד מארבעת המשחקים האחרונים במפעל, וזה כמו שברצלונה תגיע לגמר בלי שליאו מסי משחק ברבע ובחצי הגמר, מה שהיא לא עשתה. קיין הוא המסי שלנו ויש לו ערך אדיר עבורנו, נראה אם ייכלל בסגל לגמר, יש לי הרגשה חיובית בנוגע לשיתופו”.

מאוריסיו פוצ'טינו (רויטרס)מאוריסיו פוצ'טינו (רויטרס)

כיצד ייראה הגמר בשבת לדעתו: “הקבוצות מכירות היטב זו את זו, יהיה קרב של הרבה רגשות ומי שתוכל לשלוט בעצמה יותר תנצח. זה המפתח עבורי לפחות, מעל טקטיקה ומצבם הפיזי של השחקנים. הגענו לכאן בזכות מאמץ אדיר והמשחקים שהיו לנו לפני כן כבר לא משנים דבר, אם טוטנהאם תנצח זאת תהיה הצלחה ענקית”.