אמנם העונה טרם הגיעה לסיומה ונותרו לה עוד מטרות להשיג, אך נדמה שברצלונה כבר מתחילה לבנות את העונה הבאה שלה, כך לפי דיווחים שמתפרסמים היום (שלישי) במספר גופי תקשורת בספרד, ומדברים על מרקוס רשפורד ואלברטו מורנו כמועמדים בכירים להגיע לקטאלוניה.

בבארסה חושקים תקופה ארוכה לצרף חלוץ נוסף, בהתחשב בעובדה שלואיס סוארס כבר בן 32, כאשר גם שמו של אנטואן גריזמן הוזכר כמי שעשוי להגיע לאלופה הספרדית. אך כעת נראה שרשפורד הפך למטרה חמה במיוחד במועדון. החלוץ בן ה-21 של מנצ’סטר יונייטד, שיכול לשחק גם כקיצוני, פורח לאחרונה ולא מן הנמנע כי ברצלונה תנסה לשים את ידה על האנגלי הנהדר בקיץ.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כוכבי ריאל צוחקים בטיסה ורק בייל לא מבין

חוזהו של רשפורד במדי השדים האדומים עתיד להסתיים ב-2020 ובמידה שלא יחדש חוזהו בקבוצה היא תנסה למכור אותו על מנת שלא ישוחרר בחינם בתום החוזה. כל זאת כמובן, רגע לפני שיונייטד ובארסה ייפגשו ברבע גמר ליגת האלופות.

מרקוס רשפורד חוגג (רויטרס)מרקוס רשפורד חוגג (רויטרס)

לגבי מורנו, לפי דיווחים בספרד ובאנגליה המועדון הקטאלוני מעוניין לצרף את מגנה של ליברפול בחוזה לשנתיים החל מהקיץ הקרוב, זאת על מנת שישמש כגיבוי באגף השמאלי שם נמצא ג’ורדי אלבה המצוין. מורנו בן ה-26 שהגיע בעברו מסביליה, היה מבוקש אצל מספר מועדונים באירופה אך נראה כעת שהספרדי חזק בפנקס של האלופה מספרד.

אלברטו מורנו (רויטרס)אלברטו מורנו (רויטרס)