הסאגה הסתיימה והכל בא על מקומו בשלום. סמואל אומטיטי חתם היום (ראשון) באופן רשמי על הארכת חוזהו בברצלונה עד 2023. בתמורה לשדרוג בשכרו ולהבטחת עתידו, סעיף השחרור שלו הוגדל משמעותית ויעמוד על 500 מיליון יורו, במקום 60 מיליון היורו עד כה.

כזכור, אומטיטי החזיק תחילה בחוזה עד 2021 עם סעיף שחרור נמוך מאוד שגרר עניין רב ממספר גדול של קבוצות, על כן הוא דרש שכר גבוה מאוד והדבר הוביל לכך שהמו”מ היה תקוע תקופה ארוכה. השחקן הפך בעונה האחרונה במיוחד עם מעברו של חאבייר מסצ’ראנו לליגה הסינית, לשותף הקבוע של ג’רארד פיקה במרכז ההגנה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברצלונה זוכה בטורניר כשרונות לה-ליגה

בתוך כך, שוק השוערים בחלון עברות הקרוב חם מתמיד, במיוחד כאשר יאספר סילסן עלה כאחד המועמדים לחיזוק אפשרי של ארסנל או צ’לסי. עונה נהדרת עברה על השוער ההולנדי שעומד בין הקורות של ברצלונה, ועל כן הוא מושך את עיניהן של קבוצות רבות באירופה.

שני המועדונים הלונדונים מעוניינים בשירותים של השוער לקראת העונה הבאה למרות שברצלונה הודיעה שהוא ממש לא למכירה, סעיף שיחרור בגובה 60 מיליון יורו יכול להיות פיתרון נהדר עבור יעד חדש, עם זאת הכל יהיה תלוי ברצונו של סילסן שעשוי להתפתות ולעבור לאנגליה. אם לפני מספר ימים הסתובבו שמועות בנוגע לרצונה של ליברפול בשחקן, כעת אנגליות נוספות מעוניינות שיעמוד בין הקורות של שערן. 

יאספר סילסן (רויטרס)יאספר סילסן (רויטרס)

צ’לסי מצידה רוצה למצוא מחליף ראוי לטיבו קורטואה שמעוניין לעזוב את הקבוצה, כאשר בעבר השני של העיר ארסנל מחפשת מחליף ראוי לפטר צ’ך הוותיק. שני המועדונים הללו יחד עם ליברפול אכן יכולים להוציא לפועל עסקה רצינית שכזו.