סיבוב פלייאוף מוקדמות ליגת האלופות, אשר מוביל אל הבתים, החל הערב (שלישי), כאשר שלושה משחקים התקיימו במקביל ומשחקי הגומלין יתקיימו ביום רביעי הבא. אפואל ניקוסיה הצליחה להפתיע בביתה את אייאקס ולסחוט ממנה תיקו, קלוז’ הרומנית הפסידה לסלביה פראג וקלאב ברוז’ גברה על לאסק לינץ האוסטרית.

אפואל ניקוסיה – אייאקס 0:0

הקפרסיאים הצליחו להקשות מאוד על אלופת הולנד, שאמנם החזיקה מעט יותר בכדור, אך מיעטה לסכן באמת את שער היריבה. המגן הימני המרוקני של אייאקס, נוסאייר מזראווי, הורחק בדקה ה-80 אחרי עבירה בחצי המגרש של קבוצתו שזיכתה אותו ברטיס צהוב השני. כעת ההכרעה תעבור להולנד, שם אסור יהיה למעוד לקבוצה של אריק טן האח, שהגיעה עד לחצי גמר המפעל בעונה הקודמת והפסידה לטוטנהאם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
וואו: מסי וקוואליארלה מועמדים לשער השנה!

קלוז’ – סלביה פראג 1:0

אחרי שהרומנים הדיחו בסיבוב השני את מכבי תל אביב והפתיעו בסיבוב השלישי את סלטיק של חאתם עבד אלחמיד וניר ביטון, הפעם הם נכנעו בביתם. השער היחיד במשחק הגיע בדקה ה-28, כאשר כדור קרן הגיע אל לוקאס מאסופוסט, שירה לפינה השמאלית התחתונה וקירב את קבוצתו להישג גדול – עלייה לשלב הבתים של הצ’מפיונס בפעם השנייה בתולדותיה.

לאסק לינץ – קלאב ברוז’ 1:0

סגנית אלופת אוסטריה עשתה חיים קשים מאוד לבלגים, אחרי שהחזיקה יותר בכדור, בעטה יותר לשער, אך כל זה לבסוף לא עזר לי והיא בכל זאת נכנעה במשחקה הביתי עם תוצאה שמשחקת לטובת ברוז’, על אף שהסיפור עוד לא נגמר. השער המכריע הגיע כבר אחרי 10 דקות, כשהקשר האנס ואנקן בעט דייק בפנדל עם כדור חד ושטוח לפינה השמאלית, אחרי שלוייס אופנדה סחט את כדור העונשין.