נבחרת ארגנטינה הוכיחה אמש (רביעי) שיש חיים גם בלי ליאו מסי (המושעה) כשרשמה קאמבק מרשים וחזרה מפיגור 2:0 בדרך ל-2:2 במשחק הידידות מול נבחרת גרמניה בדורטמונד. מי שחתום יותר מכולם על הקמבק הוא דווקא לוקאס אלאריו מבאייר לברקוזן, שהרגיש בבית במדינה בה הוא משחק ורשם שער ובישול אחרי שעלה מהספסל בדקה ה-62. 

החלוץ, שחגג את יום הולדתו ה-27 כ-24 שעות לפני המשחק, סיפק לעצמו את המתנה המושלמת. “בכל דקה שלך על המגרש, גם אתה אתה משחק 5 דקות, 10 או 15, אתה חייב להראות שאתה רוצה להיות פה ולהקשות על המאמן, אתה חייב להוכיח שאתה מוכן להשאיר את החיים שלך על המגרש עבור החולצה”, הסביר אלאריו שנכנס על חשבונו של פאולו דיבאלה. 

לוקאס אלאריו חוגג (רויטרס)לוקאס אלאריו חוגג (רויטרס)

“זה היה יכול להסתיים רע מאוד עבורנו אבל הגבנו טוב במחצית השנייה” הסביר מאמן האלביסלסטה, ליאונל סקאלוני. “במשחקים האלה הצורה שבה אתה משחק יותר חשובה מהתוצאה ובחצי השני ראינו ארגנטינה אחרת, הרבה יותר נחושה. זו הדרך שאנחנו מחפשים ומי שלא יבין זאת לא יהיה פה. הדרך והגישה שלנו יביאו את התוצאות. ההתנהגות של השחקנים, התשוקה בשביל החולצה והגאווה אלו דברים שחשובים לצוות שלי מעבר לניצחון או הפסד. הדבר הכי חשוב הוא להבין מה החוצה הזאת אומרת ומשקפת”. 

בצד השני, אחרי העימות המתוקשר עם מנואל נוייר בכל הנוגע לאפודת השוער הראשון בנבחרת הגרמנית, מארק אנדרה טר שטגן, שקיבל את הקרדיט מיוגי לב וספג שני שערים, אמר בסיום: “מה שחשוב עבורי הוא להיות על המגרש ולקבל את התחושה הזו, אם אתה לא משחק אתה לא יכול להוכיח את עצמך, זה מאוד פשוט”. 

טר שטגן ושחקני גרמניה מאוכזבים בסיום (רויטרס)טר שטגן ושחקני גרמניה מאוכזבים בסיום (רויטרס)