המחזור השני של ליגת האלופות נמשך הערב (רביעי) עם שני משחקים דלי שערים אך עם קצב גבוה וכדורגל נהדר. בורוסיה דורטמונד יצאה למשחק חוץ נגד אלופת צ’כיה, סלביה פראג, ויצאה ממנו עם שלוש נקודות יקרות כשניצחה 0:2 מצמד של המגן אשרף חכימי. נאפולי ניסתה להישאר מושלמת לאחר הניצחון במחזור הקודם, אך הרבו להחטיא ולא הצליחו לכבוש בדרך ל-0:0 מאכזב מול גנק בחוץ.

גנק – נאפולי 0:0

גנק פתחה לא טוב את העונה, אך לאחר השפלה במחזור הקודם היא יכולה להיות די מרוצה מנקודה מכובדת מול האיטלקים. הדאבליסטית הבלגית לחצה גבוה לאורך המשחק והקשתה על חניכיו של אנצ’לוטי, שראה את החלוץ הפולני שלו, ארקדיוש מיליק, מחטיא ללא הפסקה. המאמן האורח העלה את דריס מרטנס ופרננדו יורנטה מהספסל במטרה לנסות ולהכריע את המשחק, אך יצא עם נקודה אחת בלבד שמעמידה את הקבוצה שלו על ארבע נקודות משני המחזורים הראשונים.

ארקדיוש מיליק מאוכזב (רויטרס)ארקדיוש מיליק מאוכזב (רויטרס)
ארקדיוש מיליק מאוכזב (רויטרס)ארקדיוש מיליק מאוכזב (רויטרס)

סלביה פראג – דורטמונד 2:0

אלופת צ’כיה הגיעה למשחק בכושר נהדר ונתנה פייט לגרמנים, אך בסופו של דבר רשמה את הפסדה הרשמי הראשון מזה כשלושה חודשים, ותישאר רק עם המחמאות והנקודה המכובדת מהמחזור הקודם. מנגד, השוורצגלבן השיגו את הניצחון הראשון שלהם בליגת האלופות העונה ובכך קטעו רצף של שלוש תוצאות תיקו. שתי הקבוצות הגיעו למספר רב של מצבים אותם התקשו לנצל בעיקר בזכות יכולת נהדרת של שני השוערים. דורטמונד חסרה את מלך השערים שלה, פאקו אלקסר, כשבהיעדרו מי שעשה את העבודה הוא דווקא המגן אשרף חכימי, שכבש צמד והביא את הניצחון לחניכיו של לוסיאן פאברה. 

יוליאן ברנדט בועט לשער (רויטרס)יוליאן ברנדט בועט לשער (רויטרס)
אשרף חכימי חוגג עם אקסל ויטסל (רויטרס)אשרף חכימי חוגג עם אקסל ויטסל (רויטרס)

דקה 35, דורטמונד עלתה ל-0:1: אשרף חכימי, שכבר היה קרוב לכבוש קודם לכן, פרץ בצד ימין עם מבצע סולו נהדר. לאחר שנכנס לרחבה, הטעה המגן גם את השוער וכבש בקור רוח את השער הראשון לערב.

אשרף חכימי חוגג עם ג'יידון סאנצ'ו (רויטרס)אשרף חכימי חוגג עם ג'יידון סאנצ'ו (רויטרס)

דקה 89, דורטמונד עלתה ל-0:2: הגרמנים סגרו את הסיפור, כששוב חכימי הוא הכובש. המגן המעולה קיבל כדור בהתקפה מתפרצת ורץ קדימה הפעם מצד שמאל, נכנס לתוך הרחבה והכניע את אונדריי קולאר בדרך להבטחת שלוש הנקודות.

שוערה של סלביה פראג אונדריי קולאר מתוסכל (רויטרס)שוערה של סלביה פראג אונדריי קולאר מתוסכל (רויטרס)
שחקני דורטמונד חוגגים (רויטרס)שחקני דורטמונד חוגגים (רויטרס)