ליברפול ויורגן קלופ רוצים להמשיך את העונה הנפלאה שעוברת עליהם גם הלילה (רביעי) ב-22:00 מול פורטו במסגרת גומלין רבע גמר ליגת האלופות. המאמן הגרמני שהשלים 200 משחקים על הקווים של המייטי רדס ניצח ב-112 משחקים מתוכם, כשקבוצתו כבשה במסגרתם לא פחות מ-407 שערים.

לקראת המשחק הקריטי באצטדיון הדרגאו בפורטוגל, קלופ אמר: “אנחנו טסים לפורטוגל על מנת להשלים את המשימה ולנצח. אנחנו יודעים שהמגרש של פורטו הוא לא פשוט כלל, אבל אנחנו לא צריכים לחשוב על שום דבר אחר מלבד ניצחון”.

מוחמד סלאח באימון (רויטרס)מוחמד סלאח באימון (רויטרס)

מאמן המייטי רדס המשיך: “אם אנחנו היינו מגיעים למשחק השני בפיגור 2:0 היינו נלחמים ומאמינים בעצמנו, וזה בדיוק מה שקורה כרגע לפורטו. אין לי ספק שהם יבואו במלוא המרץ. אם אתה רוצה להגשים את המטרה ולהגיע לחצי גמר ליגת האלופות, אסור לך לאבד ריכוז לרגע, אנחנו מוכנים”.

מאמן היריבה, סרג'יו קונססאו, הוסיף: “במשחק נתון הכל יכול לקרות. אנחנו כצוות מכינים את השחקנים שלנו בצורה המקסימלית ונקווה שאכן יעשו את העבודה הנדרשת. אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו, אין מוטיבציה גדולה יותר מאשר רבע גמר ליגת האלופות, נבוא להילחם”.

על היריבה: “אני אוהב את הדרך שבה ליברפול משחקת, היא מוכשרת מאוד, יש לא מעט רגעים בהם היא נראית כקבוצה הטובה ביותר בעולם. אני רוצה לומר לאוהדיהם שאנחנו איתם ולא שוכחים את הטרגדיה שקרתה לפני 30 שנה (אסון הילסבורו), זה היה יום שחור עבור עולם הכדורגל”.

שחקן פורטו, הקטור הררה, סיפר: “אני מאמין ביכולת שיש לנו כשחקנים וכקבוצה, אני בטוח שנבוא מחר כדי לתת את הכל ולעשות תוצאה טובה, אנחנו רוצים להמשיך ולחלום בליגת האלופות. יש לנו הזדמנות לעשות היסטוריה ונעשה כל שניתן כדי להגשים זאת. ליברפול קבוצה חזקה וזה בהחלט יהיה קשה, אך בבית שלנו אנחנו חזקים מאוד ועם אנרגיה שאפשר לעשות את זה”.

שחקני ליברפול באימון (רויטרס)שחקני ליברפול באימון (רויטרס)
מאנה ושאקירי באימון (רויטרס)מאנה ושאקירי באימון (רויטרס)