הפורצת הנועזת והדוגמנית האמריקאית, קינזי וולנסקי, שהפריעה לגמר ליגת האלופות במדריד במעשה קונדס, ממשיכה לעורר סערות וכותרות, כאשר טענה היום (שני) בתקשורת האנגלית, כי “אין לה כל חרטה” על מעשה הפריצה לכר הדשא במשחק הגמר בין ליברפול לטוטנהאם ולדעתה מדובר ב”צעד הכי חכם שעשתה בחיים שלה”, זאת למרות שבילתה במשך חמש שעות בכלא הספרדי. 

עוד מספרת קינזי מלוס אנג’לס: “בטוחה שהתעלול שלי יעזור לי לפרוש כאשר אגיע לגיל 30 ועד אז אעשה מספיק כסף ואמשיך לפרסם את הפרופיל שלי”. כזכור, שחקני ליברפול וטוטנהאם צפו בשחקנית חולפת על פניהם בבגד ים מלא שחור, בעוד היא מפרסמת את אתר הפורנו של חבר שלה. 

“אחרי שהשתחררתי מהכלא עליתי מ-30,000 עוקבים באינסטגרם ללמעלה מ-2 מיליון, אי אפשר לקנות כזה פרסום וחשיפה. פתאום נהייתי מפורסמת בכל העולם וקיבלתי הצעות עבודה. לא פגעתי באף אחד, זה היה בסף הכל כיף. האוהדים אהבו את זה וכך גם השחקנים. אפילו השוטרים שאלו אותי על התמונות שלי. לא יכולתי לצפות ליותר מזה”, הוסיפה הכוכבת האמריקאית. 

קינזי וולנסקי (טוויטר)קינזי וולנסקי (טוויטר)

קינזי שדיגמנה בין היתר ל’ספורט אילוסטרייטד’ ו’מקסים’, אמרה שהמשפחה שלה מצאה את הצד המצחיק במתיחה שעשתה, למעט אביה, דניאל וולנסקי, שהוא עצמו שריף במשטרת לוס אנג’לס: “ברור שלא אמרתי להם מה אני הולכת לעשות, האם הם הופתעו? לא, הם ידעו בדיוק מי אני. אבא שלי נשם לרווחה שעליתי עם בגד ים ולא רציתי עירומה לגמרי”. 

חברה של הכוכבת, ויטאלי זודרוטבסקי, שכאמור מפעיל אתר פורנו משלו היה מעורב בעצמו במספר פרובוקציות בעבר במשחקי ספורט, כאשר בין היתר נעצר בשנת 2014 לאחר שפרץ לכר דשא, במהלך גמר הגביע העולמי בין גרמניה לארגנטינה. בנוסף, פלש לפרקט במשחק גמר ה-NBA בשנת 2016 ולמשחקי בייסבול בשנת 2017. 

“מתי שויטאלי ביקש ממני לעשות את זה, לא ידעתי עד כמה גמר ליגת האלופות זה כזה ‘ביג-דיל’ ולא האמנתי שכל העולם יצפה בי. ישר אבל אמרתי כן, אני אוהבת לעשות דברים משוגעים – חיים רק פעם אחת”, אמרה קינזי והוסיפה: “אמרתי לאוהדי ליברפול סביבי שאני הולכת לעשות את זה והם שאלו אותי אם אני צוחקת? שראו שאני רצינית חשבו שזה רעיון גאוני, אחד מהם אפילו לקח את הטלפון שלי ואמר שהוא יקליט את זה עבורי. כשיצאתי מהכלא הוא החזיר לי את הטלפון”. 

קינזי וולנסקי נעצרת ע"י האבטחה (טוויטר)קינזי וולנסקי נעצרת ע"י האבטחה (טוויטר)

כזכור, חשבונה של הפרובוקטורית הושבת לזמן מה, אך מספר העוקבים שלה כאמור גדל לכ-2 מיליון מעריצים ועכשיו חושפת קינזי כי גם קיבלה הודעות משחקנים שהחלו לעקוב אחריה: “אני לא אחשוף שמות, אבל מספר שחקני ליברפול פלרטטו איתי בהודעות לאחר המשחק. אחד שלח לבבות והאחר אמר ‘ראיתי אותך במשחק’. לא ידעתי מי הם עד שנכנסתי לפרופיל שלהם, אבל לא עניתי להם כי יש לי חבר שגאה בי”.