מפגש ענק מצפה לנו הערב (רביעי, 22:00) בליגת האלופות, מפגש שבסופו אלופת אירופה עלולה למצוא עצמה מחוץ למפעל  כבר בשמינית הגמר, כאשר ליברפול תארח באנפילד את אתלטיקו מדריד לאחר שהספרדים ניצחו 0:1 במשחק הראשון בוונדה מטרופוליטנו.

ליברפול: אדריאן, וירג’יל ואן דייק, ג’ו גומז, אנדרו רוברטסון, טרנט אלכסנדר-ארנולד, ג’ורג’יניו ויינאלדום, ג’ורדן הנדרסון, אלכס אוקסלייד-צ’יימברלין, מוחמד סלאח, סאדיו מאנה ורוברטו פירמינו.

אתלטיקו מדריד: יאן אובלק, פליפה, סטפן סאביץ’, קיראן טריפייר, רנאן לודי, תומאס פארטה, סאול, קוקה, אנחל קוראה, ז’ואאו פליקס ודייגו קוסטה.

עוד לפני ההתמודדות, בספרד כבר חשפו את ההרכב עמו יפתח מאמן הקולצ’ונרוס, דייגו סימאונה, כאשר בניגוד להשערות הוא צפוי שלא לפתוח עם “אוטובוס” הגנתי וישחק עם ז’ואאו פליקס ודייגו קוסטה בחלק הקדמי של ההתקפה.

שופטים בהפרעה: צוות השיפוט שגנב את ההצגה

ייתכן שהמאמן הארגנטינאי בונה, כמו במשחק הראשון, בעיקר על מתפרצות ועל אפשרות להפתיע מאשר בונקר מפואר. בקישור עשויים לשתף פעולה יחדיו קוקה, סאול ותומאס פארטה, כאשר אנחל קוראה ישלים את הצד ההתקפי.

ההגנה תשחק כרגיל – יאן אובלק יפתח בין הקורות, פליפה וסטפן סאביץ’ יהיו הבלמים של סימאונה, בעוד קיראן טריפייר ורנאן לודי יהיו המגנים במשחק, במה שעשוי להסתיים בחגיגה גדולה של אתלטיקו אם תדע לשמור על התוצאה שהשיגה בביתה.