לאחר 5 שנים מוצלחות ומלאות בתארים, מסימיליאנו אלגרי נפרד בקיץ האחרון מיובנטוס ומאז נותר ללא אף קבוצה. הערב (שישי) התראיין המאמן האיטלקי המוערך וסיפק כמה ציטוטים מעניינים בנוגע לסרייה א’, ליגה האלופות, ואיך לא – כריסטיאנו רונאלדו.

את הראיון ערך אלגרי בצרפת לרגל השקת ספרו החדש ושם התייחס תחילה לפנומן מפורטוגל אותו אימן במשך עונה אחת: “רמת המנטליות של כריסטיאנו רונאלדו היא פשוט מדהימה, דוגמה לכל אחד. הוא זכה ב-5 כדורי זהב, יש לו הרבה כסף אבל הוא תמיד מצליח להציב יעדים. כדי לנצח אתה חייב להיות מסוגל להקריב ולעבוד קשה, עם זאת, רונאלדו לבדו אינו חזק יותר מיובנטוס”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
באחד במרץ - ישראל בוחרת בערוצי ONE!

עוד הוסיף: “אתה צריך הרבה מזל כדי לזכות בליגת האלופות”, אמר המאמן שהתקרב פעמיים לזכייה עם הגברת הזקנה במפעל הבכיר ביבשת, אולם פעמיים נכנע במעמד הגמר – לברצלונה ב-2015 ולריאל מדריד שנתיים לאחר מכן, באותו המשחק בו CR7 כבש את אחד השערים הגדולים ביותר בתולדות המפעל עם מספרת חלומית שזיכתה אותו במחיאות כפיים מיושבי האליאנץ.

“העונה אני לא רואה קבוצה שהיא פייבוריטית לזכייה בליגת האלופות, אין קבוצה כמו ריאל מדריד שלפני 3 שנים שהייתה גדולה”, הוסיף אלגרי וחתם בשאלה על עתידו: “חזרה לאימון? לעת עתה אני נהנה עם המשפחה שלי וטוב לי, נראה מה יהיה ביוני”.