תסכול גדול בריאל מדריד בבוקר שאחרי ההפסד 2:1 למנצ’סטר סיטי בסנטיאגו ברנבאו בפתיחת שלב שמינית גמר ליגת האלופות עבור הבלאנקוס. עם פיגור כזה, לצאת למשחק החוץ באיתיחאד, נראה כי עתיד העונה האירופית של שיאנית הזכיות במפעל נמצא בסכנה גדולה מאוד ובמדריד מצאו את האשמים לכך. 

קארים בנזמה, דני קרבחאל, קאסמירו ואף סרחיו ראמוס הם אלו שספגו את הביקורות הגדולות ביותר לאחר המשחק. החלוץ הצרפתי שוב לא מצא את הרשת וחווה חצי שני גרוע מאוד של העונה שבא לידי ביטוי בכך שבליגה הספרדית כבש רק שני שערים ב-11 משחקיו האחרונים וכעת עם חזרת הצ’מפיונס, ממשיך את היכולת הדלה שלו. “זה היה יום שכולו נועד עבורו, אבל מאז שהתחילה 2020, אף אחד לא יודע איפה בנזמה. הוא נעלם”, נכתב עליו בתקשורת הספרדית. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רגע לפני הקלאסיקו: ראמוס פותח את הפה

קאסמירו, בדרך כלל המניה הבטוחה במרכז השדה הלבן, חטף אש גם הוא: “זה המשחק הגרוע ביותר שלו, ביום הכי גרוע לעשות משחק כזה. אי אפשר היה לזהות שמדובר בקאסמירו בכלל”.על קרבחאל נכתב: “לא הסתדר בהגנה, כל שחקן של סיטי שבא מולו עבר אותו בלי שום בעיה והוא גם הוסיף פנדל על סטרלינג. הוא היה הגרוע ביותר בריאל מדריד”. 

הקפטן ראמוס נכנס לרשימה לא ממש מכובדת של שיאני ההרחקות בליגת האלופות וכמו אדגר דווידס וזלאטן איברהימוביץ’ ראה אדום רביעי בקריירה ובכך הפך לשיאן האדומים במפעל בצוותא עם השניים שסביר להניח כבר לא ישחקו שוב במפעל. באופן כללי, זו הייתה ההרחקה ה-27 שלו בקריירה (אחת בסביליה ו-26 בריאל). 

במדריד הוסיפו וביקרו את הסגל של ריאל מדריד, זאת כאשר ביום ראשון יצטרכו אותם השחקנים לשים הכל מאחור ולעלות לקלאסיקו הגדול בברנבאו מול ברצלונה: “בעבר היה פה את כריסטיאנו רונאלדו, הזרקור היה מופנה אליו והייתה אמונה שהכל אפשרי. עכשיו אין כריסטיאנו, ואין אמונה. אדן הזאר הוא שחקן מהטופ העולמי, אך הוא פצוע ולא רלוונטי העונה כמעט. בנזמה בתקופת יובש, ויניסיוס הוא פרויקט שכרגע לא מצליח, מודריץ’ כבר מעבר לשיא ושלא נתחיל לדבר על בייל”.