לא ככה חלמו בבאיירן מינכן שתסתיים העונה האירופית שלהם. הבווארים היו עדיפים לאורך רוב דקות המשחק, נראו בדרך הנכונה לכיבוש השער השלישי שהיה מכריע את ההתמודדות לטובתם, אך הרבו להחמיץ וסיימו הערב (שלישי) את דרכם בליגת האלופות אחרי 2:2 כואב מול ריאל מדריד במשחק הגומלין של חצי הגמר.

דויד אלאבה לא הצליח להסתיר את התסכול: “אנחנו מאוד מאוכזבים, היינו ראויים להעפיל לגמר, אין ספק שלא הצלחנו לנצל את המצבים הרבים שהיו לנו. אנחנו לוקחים את ההפסד כקבוצה. לא נתנו לגול השני שלהם להוציא אותנו מהמשחק”.

מאטס הומלס התקשה גם הוא להשלים עם ההדחה האכזרית: “נתנו לריאל במתנה גול בשני המשחקים, זה הכדורגל לפעמים, אבל טעויות כאלה לא יכולות לקרות במעמדים האלה. ידנו הייתה על העליונה, היו לנו המון מצבים, אבל לא ניצלנו אותם וזה עלה לנו ביוקר. אם אתה רוצה לזכות בתואר, אתה חייב להיות חד”.

למרות ההדחה, יופ היינקס בחר להחמיא לשחקניו על ההופעה שלהם: “היום נתנו משחק ענק, היינו הקבוצה הטובה יותר בסיכום שני המשחקים, אבל בכדורגל הפרטים הקטנים מכריעים. כמו הקבוצה שלי, אני מאוכזב שלא עלינו לגמר, היינו ראויים לכך. לא ראיתי את באיירן משחקת כל כך טוב כבר הרבה זמן. בריאל צריכים להודות לנבאס על ההופעה האדירה שלו, במיוחד לקראת הסיום”.