אחרי שכבר הבטיחה את ההעפלה לשמינית הגמר ואת המקום הראשון בבית, יובנטוס תתארח היום (22:00) אצל באייר לברקוזן במסגרת המחזור האחרון של שלב הבתים בליגת האלופות. אחרי שנחלה את הפסדה הראשון העונה בכול המסגרות עם 3:1 ללאציו שגרם לה לאבד את הפסגה לאינטר, הגברת הזקנה תיאלץ להסתדר עם חסרונו של מתייס דה ליכט, שלא המריא עם הקבוצה לגרמניה.

את מקומו של הבלם ההולנדי בהרכב של מאוריציו סארי צפוי לתפוס מריח דמיראל הטורקי, שיפתח לצידו של לאונרדו בונוצ’י, שעדיין לא זכה למנוחה העונה בכול המסגרות. בנוסף, אלופת איטליה השאירה בטורינו גם את ארון ראמזי, דוגלאס קוסטה ורודריגו בנטאנקור, שנפצע במהלך ההפסד של הקבוצה באולימפיקו ביום שבת האחרון. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 השערים הגדולים מהמחזור ה-15 באיטליה

“אנחנו תמיד רוצים לנצח, אבל קורה שלפעמים לא משיגים את שלוש הנקודות, אפילו שזה לא צריך לקרות. אנחנו עושים עונה מצוינת עד עכשיו. אנחנו לא יכולים להיות שליליים, חייבים למצוא את האיזון”, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק הברומטר של סארי במרכז השדה, מיראלם פיאניץ’

“אנחנו סומכים על סארי”, הוסיף הבוסני. “אנחנו קבוצה מאוחדת ומגובשת. התוצאות היו טובות, אבל המאמן דורש מאיתנו יותר. יש לנו עוד המון פוטנציאל לממש. אנחנו רוצים לזכות בליגת האלופות ורוצים לעשות הרבה יותר”, סיכם הקשר. 

מיראלם פיאניץ' חוגג (רויטרס)מיראלם פיאניץ' חוגג (רויטרס)

גם סארי עצמו דיבר לקראת ההתמודדות: “ביקשתי מהשחקנים שלא יורידו את רמת המוטיבציה לקראת המשחק, במיוחד בשביל האתגר הזה. כולנו רגועים ויודעים היכן אנחנו צריכים להשתפר ועושים את זה. ‘הפעלת הניצוץ’ תלויה בהרבה דברים, כמו כדרור בזמן הנכון ושמירה על הכדור במהירות הנכונה”.

המערך: “לקראת המשחק נראה איך נעמוד על המגרש. יש לנו שני קשרים. אדריאן ראביו יכול להרגיש בנוח בצד ימין אבל אנחנו צריכים לראות באיזה מצב הוא אחרי תקופה ארוכה בה לא שיחק. הוא חוזר מפציעה. אנחנו מאוד סומכים עליו, יש לו פוטנציאל גבוה והוא רק צריך להיכנס לכושר משחק. נגד לברקוזן הוא ישחק חלק מהמשחק בטוח”. 

מאוריציו סארי (רויטרס)מאוריציו סארי (רויטרס)