שלב הבתים של ליגת האלופות מתקרב לשלבי ההכרעה והערב (שלישי) התקיימו שני מפגשים מוקדמים, כאשר בבית 1,  גלאטסראיי פספסה ניצחון בכורה במפעל לאחר שרשמה 1:1 מאכזב מול קלאב ברוז’, זאת בעקבות שער דרמטי שספגה בדקה ה-92. מה שבעצם קבע כי ריאל מדריד תהיה בשלב שמינית הגמר, עוד טרם המשחק מול פ.ס.ז’. בנוסף, בבית 4, באייר לברקוזן ניצחה 0:2 את לוקומוטיב מוסקבה והבטיחה מקומה בפלייאוף של הליגה האירופית. 

בית 1

גלאטסראיי – קלאב ברוז’ 1:1

הטורקים פספסו הזדמנות גדולה לרשום ניצחון בכורה ולעלות למקום השלישי. במקביל התיקו הזה שירת בעיקר את ריאל מדריד שעלתה לשמינית הגמר, עוד טרם המפגש מול פאריס. זה התחיל כבר בדקה ה-11, כאשר אדם בויוק כבש מקרוב לאחר שהשתלט בצורה נפלאה על כדור בתוך הרחבה.

אדם בויוק חוגג (רויטרס)אדם בויוק חוגג (רויטרס)

במחצית השנייה, הבלגים הגבירו קצב והיו טובים יותר ובסופו של דבר באו על שכרם, כאשר קרפין דיאטה עם מהלך אישי נפלא כבש שער דרמטי וקבע שוויון לתדהמת הקהל המקומי. לאחר כיבוש השער גם קרפין דיאטה וגם קלינטון מאטה ספגו כרטיס צהוב שני והורחקו מהתמודדות, זאת בעקבות הורדת חולצה ובעיטה בדגל הקרן. 

שחקני ברוז' חוגגים עם קרפין דיאטה (רויטרס)שחקני ברוז' חוגגים עם קרפין דיאטה (רויטרס)

דקה 11, גלאטסראיי עלתה ל-0:1 מול קלאב ברוז’: הטורקים לא חיכו הרבה זמן, לאחר שאדם בויוק השתלט על כדור בתוך הרחבה ובבעיטה מצוינת מהאוויר שלח כדור מדויק לרשת. 

אדם בויוק חוגג (רויטרס)אדם בויוק חוגג (רויטרס)
אדם בויוק חוגג (רויטרס)אדם בויוק חוגג (רויטרס)

דקה 92, ברוז’ השוותה ל-1:1 מול גלאטסראיי: איזה סיום דרמטי למשחק, כאשר קרפין דיאטה עם מהלך אישי נפלא קבע שוויון דרמטי.

שחקני ברוז' חוגגים (רויטרס)שחקני ברוז' חוגגים (רויטרס)

בית 4

לוקומוטיב מוסקבה – באייר לברקוזן 2:0

הגרמנים לאחר משחק מצוין הבטיחו את המקום השלישי ואת מקומם בפלייאוף של הליגה האירופית. הרוסים פתחו לא טוב את המשחק עם שער עצמי אומלל, לאחר שריפט ז'מלטדינוב אפשר לגרמנים לחגוג בשלב מוקדם. המחצית השנייה נפתחה בצורה מצוינת עבור האורחת, לאחר שלארס בנדר עם בעיטת יעץ נפלאה הכפיל את היתרון ובעצם חתם גם את תוצאת המשחק. בעקבות כך, המארחת תסיים את הקמפיין במקום הרביעי והאחרון. 

דקה 11, באייר לברקוזן עלתה ל-0:1 מול לוקומוטיב מוסקבה: ריפט ז'מלטדינוב עם שער עצמי אומלל אפשר לגרמנים לחגוג בשלב מוקדם. 

שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)
שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)

דקה 54, לברקוזן עלתה ל-0:2 מול לוקומוטיב מוסקבה: לארס בנדר עם בעיטת יעף אלכסונית מצא את הרשת והכפיל את התוצאה. השער הזה קירב מאוד את הגרמנים להבטחת המקום השלישי.  

שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)