פפ גווארדיולה וליאו מסי הם שני שמות שיחדיו סיפקו רגעים צרופים של אושר עבור אוהדי ברצלונה, אבל בזמן שהפרעוש ממשיך לכבוש עבור הקטאלונים, המאמן מדריך כיום את מנצ’סטר סיטי. מאמנם הנוכחי של התכולים התראיין היום (שני) ל”רדיו קאטלוניה” ונזכר בימים המשותפים שלו עם הכוכב הארגנטינאי בקאמפ נואו.

“סיפרו לי שהוא שחקן טוב מאוד”, אמר גווארדיולה על הפרעוש, “סיפרו לי שהוא קטן מאוד, אבל שהוא מבקיע שערים רבים ושהוא דריבליסט מצוין. לא הכרתי אותו עד שיום אחד ראיתי אותו ואת אביו בחנות נייק בברצלונה. ראיתי שהוא קטן וביישן וחשבתי לעצמי האם הוא באמת טוב כמו שהם אומרים?”. פפ המשיך ואמר: “אבל אז התחלנו עונה בסקוטלנד, ניצחנו 1:6 או 0:5, והוא כבש שלושה שערים. באותו הרגע, אחרי הפעם הראשונה שראיתי אותו משחק, ידעתי שאיתו ניקח את כל התארים”.

ליאו מסי ופפ גווארדיולה (רויטרס)ליאו מסי ופפ גווארדיולה (רויטרס)

על אותה קבוצה קסומה של בארסה, אמר המאמן הספרדי: “לא היה הרבה זמן ליהנות בין המשחקים, אבל נהינתי מבניית הקבוצה. הכול זרם, ההתנהגות בין השחקנים, הכימיה, הכבוד ההדדי, כולם ידעו מי הכי טוב וכולם קיבלו את התפקיד שלהם, הכול הלך חלק”. המאמן המצליח אף ציין כי “היינו קבוצה של חברים שהלכה ביחד לארוחת ערב לעיתים תכופות. כולנו דחפנו אחד את השני ברגעים הקשים, דברים התנהלו מצוין”.

רגעי הסיום של השושלת והפרידה הבלתי נמנעת מברצלונה: “מערכת היחסים בין כולם הייתה אהבה שאין שנייה לה, ואין תואר, צ’מפיונס או מונדיאל, שזכייה בו יכולה להשתוות להרגשה הזו. נתנו אחד לשני הרבה אבל כעבור זמן מה, באופן טבעי לחלוטין, דברים פשוט נגמרים ואתה מבין שהם לא יוכלו להיות אותו הדבר, שהתקופה הסתיימה ושאתה צריך לעזוב. זה נגמר בטבעיות”. 

ליאו מסי עם פפ גווארדיולה (רויטרס)ליאו מסי עם פפ גווארדיולה (רויטרס)
הקמע הטריד את שחקני ריאל, כך הם הגיבו...