דייגו קוסטה מעולם לא היה איש בעל טאקט אך הלילה (בין רביעי לחמישי) הוא שבר את השיאים של עצמו וסיפק רגע מטופש במיוחד. עם יציאת השחקנים מאנפילד, וכאשר עיתונאים ספרדים מבקשים ממנו לעצור ולהעניק ראיון לאחר ה-2:3 של אתלטיקו מדריד שהדיח את אלופת אירופה, ליברפול, מליגת האלופות, הוא סירב לכל הבקשות ואז החל “להשתעל” לעברם. הוא היה היחיד שצחק מהמעשה הזה.

כל זאת כאשר בעולם מתנהל משבר גדול שהוביל למותם של מעל 4,000 בני אדם, מגפה עולמית שהכתה גם בעיר בה הוא חי, שכן במדריד כמות הנדבקים הגדולה ביותר ספרד. כל אלה לא הפריעו לדייגו קוסטה שראה בנושא הזה כאקט הומוריסטי. בספרד ביקרו בחריפות את המעשה של החלוץ הברזילאי, המייצג את נבחרת ספרד, וגם באנגליה תקפו את ההתנהגות המטופשת של השחקן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו בבידוד: השלכות הקורונה על הספורט

בתכנית הספרדית ‘אל צ’ירינגיטו’ הראו את הקטע כאשר חברי הפנאל נותרו המומים ומזועזעים מהמעשה של החלוץ. באנגליה, העיתונאי דומיניק קינג צייץ: “אין כמו הומור, ואין כמו ההומור של דייגו קוסטה. הבעיה היא שהוא הצחיק רק את עצמו בזמן שהשתעל בכאילו לעבר העיתונאים”. 

העיתונאי קארל מרקהם הוסיף: “דייגו קוסטה הרגע הלך דרך המיקסד זון, זייף שיעול לעבר העיתונאים כשהוא מתעלם מהבקשות שלהם לראיונות. זה לא ממש מצחיק או ראוי מצידו”.