לקראת המשחק היום (רביעי) ב-20:30 בגביע הספרדי נגד סנט אנדרו יצא מאמן אתלטיקו מדריד, דייגו סימאונה בביקורת לא כל כך מרומזת כלפי ההערכה של שחקניו בטקס כדור הזהב.

“קורטואה הלך לריאל מדריד וזכה בתואר השוער הטוב בעולם. כאשר הוא היה איתנו, קיילור נבאס זכה. יש דברים שאם אתה אומר אז הם נשמעים לא הגיוניים”, אמר הארגנטינאי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בכל שערי המחזור ה-14 בספרד

היחס לשחקני אתלטיקו: “לשחק באתלטיקו זה הרבה יותר קשה מאשר לשחק במקומות אחרים, כי ההיסטוריה שלנו תמיד דגלה בעבודה קשה ומאמצים כפולים על מנת להגיע למקומות הנכונים. גריזמן הוא אלוף עולם וזה קשה מאוד, כל אחד יכול לבחור את מי שהוא חושב שהוא הכי טוב, אבל בשבילי הכי טובים היו וראן וגריזמן”. 

גריזמן על הבמה של כדור הזהב (רויטרס)גריזמן על הבמה של כדור הזהב (רויטרס)

דייגו קוסטה והפציעה: “הוא עושה מאמץ גדול כבר במשך זמן רב ועובר קשיים רבים, אנחנו צריכים אותו בכוח מלא ומקווים לקבל אותו כחיזוק לקראת תום העונה.

האפשרות שיובא שחקן נוסף במקום קוסטה: “בעיקרון לא דיברנו עוד עם אנשי המועדון, אני מחפש את הפתרונות הראויים שיעזרו לנו להמשיך להתחרות, יש לנו כמה אפשרויות לתפקיד הזה ונראה מי מתאים יותר למה שהצוות צריך”. 

דייגו קוסטה. אתלטיקו בבעיה (רויטרס)דייגו קוסטה. אתלטיקו בבעיה (רויטרס)

משחק הגביע: “זוהי הזדמנות עבור שחקנים שקיבלו פחות דקות העונה וצריכים דקות להראות מדוע הם נמצאים באתלטיקו מדריד, במיוחד עבור ז’לסון מרטינש וניקולה קאליניץ’ שקיבל פחות דקות לאחרונה, אם הייתי במקומו, הייתי בא עם המון התלהבות לקראת מה שעתיד לבוא. למשחקי הגביע יש הרבה ערך עבורי”.