הליגה הספרדית חזרה מפגרת הנבחרות וסיפקה לנו דרמה גדולה, מהפך וכדורגל נהדר. ריאל בטיס מתחתית הטבלה רשמה 1:2 על ולנסיה הודות לשער בדקה ה-94 בבניטו ויאמרין שלה, ובכך ברחה במעט מהאזור המסוכן בתחתית הבוערת, זאת במסגרת המחזור ה-14 בלה ליגה. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

המחצית הראשונה התנהלה בקצב נהדר, ואחרי מספר הזדמנויות משני הצדדים, העטלפים היו אלה שעלו ראשונים על הלוח משחר של מקסי גומס (32). היתרון של האורחת החזיק מעמד למשך 5 דקות בלבד, עד שהגיע חואקין שנעץ את השוויון של המקומיים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שני משקופים ושער ניצחון בדקות הסיום

מכאן והלאה בטיס החזיקה יותר בכדור ורשמה לא מעט איומים, אותם לא הצליחה לתרגם לניצחון. עד שהגיעה תוספת הזמן, שם, רגע לפני שריקת הסיום, סרחיו קנאלס כבש שער ניצחון שהרעיד את האצטדיון המקומי של בטיס וסידר לה שלוש נקודות סופר יקרות במאבקי התחתית שלה.

נביל פקיר עם הכדור (La Liga)נביל פקיר עם הכדור (La Liga)

מן העבר השני, ולנסיה הגיעה למפגש בידיעה שניצחון יצמיד אותה לחבורת הצמרת הגבוהה ואולי יותיר אותה בתום המחזור ברביעייה הראשונה, אך הציגה משחק מסורבל ונדמה כי עדיין לא חזרה מהפגרה. העטלפים שהפסידו לאחר שלושה ניצחונות רצופים, עם 20 נקודות בטבלה ויקוו שלא לנשור כמה מקומות למטה בתום המחזור.