אחרי הניצחון הנהדר של ברצלונה אתמול (ראשון), 0:4 על ויאריאל בקאמפ נואו, למאמן החדש של הקטאלונים, רונאלד קומאן, היה ברור למי צריכות ללכת המחמאות. אנסו פאטי כבש צמד תוך 19 דקות, סחט פנדל וסחף את הקטאלונים לשלוש הנקודות. המאמן ההלונדי שיבח, וטען שבכל זאת יש מקום לצרף ‘9’ חדש.

“אני שמח מהמחצית הראשונה”, אמר קומאן, “פאטי הראה שיש עתיד ורוד לפניו ואני מרוצה ממנו. אחרי אלצ’ה אמרתי לו שההופעה שלו לא הייתה אופטימלית, וכעת היה לו משחק נהדר. אנחנו צריכים לנצל את האיכויות שלו. גם לפדרי יש עתיד מזהיר לפניו. גריזמן? אני מרוצה מהמשחק שלו ולא אכפת לי אם הוא מבקיע או לא”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
היורש? צמד לפאטי ב-0:4 של בארסה, מסי כבש

העזיבה של לואיס סוארס: “אנחנו מאחלים לו את כל ההצלחה שבעולם, יודעים שהוא חלוץ נהדר אבל הגענו להחלטה. לא צריכים להסתכל על מה שהוא עושה, לא נשמח אם הוא כובש ולא נהיה עצובים אם הוא לא כובש”.

האפשרות שיצטרף חלוץ חדש: “זה תמיד טוב שיש תוכנית נוספת וחלוץ נוסף בסגל, אבל אנחנו גם יכולים לשחק בלי חלוץ ‘9’ במגרש. חשוב שהחזקנו בכדור ויצרנו הרבה מצבים, אני מרוצה מהשערים ומהניצחון בפתיחת העונה, השארנו רושם טוב והתוצאה עוזרת לנו להשתפר ולהבין מה אנחנו רוצים”.