ג’ורדי אלבה הוא אחד מהכדורגלנים שכבר השיגו כמעט הכול בכדורגל העולמי. מלבד העובדה שבמשך שנים הוא משחק לצד הכדורגלן הטוב ביותר בעולם, ליונל מסי, אין כמעט תואר בו הוא לא זכה.

אחרי שסופרים חמש אליפויות, ארבעה גביעים וזכיה בליגת האלופות ב-2015, אפשר גם להוסיף זכיה ביורו 2012, כשהוא אף כובש במשחק הגמר מול איטליה. בסה”כ במדי ברצלונה יש לו 27 שערים ולא פחות מ-69 בישולים ונזכיר שהוא בכלל מגן שמאלי…

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בגיל 31: ג'ורדי אלבה עושה את הבלתי ייאמן

לאור כל הרזומה המרשים הזה, הייתם מצפים שבגיל 31 יהיה לאלבה דבר כה בסיסי כמו רישיון נהיגה, אך מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון.

עד לאחרונה, המגן המוכשר היה זקוק לאביו אשר יסיע אותו לאימונים ולמשחקים אך כעת המצב השתנה – אלבה הוציא סופסוף רישיון תוך כדי שהוא מודה למורי הנהיגה שלו בסטורי (ראו בתמונה מטה) וזוכה לטקס “צ’אפחות” מחבריו לאלופת ספרד.

כפי שתוכלו לראות בווידאו אלבה הגיע לאימון ב-RANGE ROVER SPORT שחור (355 כוחות סוס) המגיע למהירת שיא של 220 קמ”ש ומאיץ מ-0 ל-100 קמ”ש בכ-6.5 שניות. שוויו של הרכב הוא כ-85 אלף דולר.

ג'ורדי אלבה מפרגן למורי הנהיגה שלו (צ"מ)ג'ורדי אלבה מפרגן למורי הנהיגה שלו (צ"מ)

סביר מאוד להניח שכעת אלבה, אשר משתכר בכ-9 מליון אירו בשנה, יצטרף לטרנד אוסף הרכבים של חברו הטוב ליונל מסי – שמחזיק באחד מאוספי הרכבים המרשימים ביותר מבין הכדורגלנים.

לסיום נזכיר כי רק לפני כחודש פורסם כי המגן קנה לבנו הבכור מיני בנטלי חשמלית עם היציאה הראשונה מסגר הקורונה, כך שעל הנייר ג’ורדי אלבה ג’וניור נהג ברכב עוד לפני אביו. מעניין

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!