אחרי סוף שבוע מרתק במגרשי הכדורגל ברחבי אירופה, היום (ראשון), נזכה לחזות בחגיגה ספרדית עם שלושה משחקים מרתקים. במשחק שיפתח את היום, ריאל מדריד תצא למשחק חוץ אצל אתלטיק בילבאו. 

מומחי ה-Winner מעריכים כי הבלאנקוס ישיגו שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.5, לעומת הבאסקים שניצחונם מוערך ביחס של פי 4.55. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.45. אם תשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שאינייגו מרטינס מבילבאו יבקיע את השער הראשון במשחק אך תוצאת הסיום תהיה 1:4 לבלאנקוס, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 11,000 ש"ח עם יחס זכייה של פי 550.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בגיל 31: ג'ורדי אלבה עושה את הבלתי ייאמן

המשחק השני של היום יפגיש בין נועלת הטבלה, אספניול לממוקמת מעליה לגאנס. שתי הקבוצות חייבות את הניצחון על מנת לצמצם את הפערים מהקבוצות שמעל לקו האדום. מומחי ה-Winner צופים כי על כר הדשא יתקיים משחק צמוד, אך ישנו יתרון קל למארחים. על פי מומחי ה-Winner ניצחונה של אספניול מוערך ביחס של פי 2.15, למול ניצחונה של לגאנס שמוערך ביחס של פי 2.7. תוצאת התיקו בין השתיים מוערכת ביחס של פי 2.95. 

את הערב יינעל המפגש בו ברצלונה תתארח אצל ויאריאל. מומחי ה-Winner לא צופים כי הקטאלונים ייתקלו בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.5, למול ניצחונה שלה ויאריאל שמוערך ביחס של פי 4.2. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.7. לחובבי האתגרים, במקרה שבו תשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שווינסנטה איבורה מויאריאל יבקיע את השער הראשון במשחק ושברצלונה תנצח 1:4, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 7,400 ש"ח עם יחס זכייה של פי 370.