אפשר לומר שהליגה הספרדית חזרה, כי ליאו מסי חזר. הפרעוש הראה אתמול (שבת), שגם פגרה של כמעט שלושה חודשים פשוט לא יכולה להשפיע עליו ועם עוד תצוגת תכלית, עוד יום במשרד או איך שלא תבחרו לקרוא לזה, סידר לברצלונה חזרה חלקה עם שער ושני בישולים בדרך ל-0:4 על מיורקה במחזור ה-28 של הליגה הספרדית.

מסי רשם עונה 12 ברציפות עם 20 שערים ומעלה. רצף מדהים שהתחיל אי שם בענות 2008/09. זה גם היה הגול הראשון שלו בליגה הספרדית בחודש יוני מאז 2007. בהנחה שמסי יכבוש גם ביולי, הוא ישלים שער ליגה בכל חודשי השנה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסי חוזר עם שני בישולים ושער במשחק ענק!

הפרעוש, שגם פספס כמה מחזורים בתחילת העונה, השתווה לצ’ירו אימובילה במעורבות בהכי הרבה שערים ב-5 הליגות הבכירות באירופה, עם 20 שערים ו-14 אסיסטים. הוא רחוק גם בסך הכל 2 שערים מ-700 שערים בקריירה, ואם יזכה בתואר הפיצ’יצ’י בסיום העונה, יהיה השחקן שעשה זאת הכי הרבה פעמים אי פעם (7).

קיקה סטיין אמר בסיום: “התחושות הן טובות, אבל אנחנו חייבים להיות עירניים לדברים שאפשר לשפר. נתנו למיורקה להרגיש יותר מדי נוח בדקות מסוימות, אבל אני בגדול מרוצה מהקבוצה וממה שהראנו על המגרש”.

לואיס סוארס חוגג עם ליאו מסי (רויטרס)לואיס סוארס חוגג עם ליאו מסי (רויטרס)

היכולת של לואיס סוארס: “הוא היה טוב, זה היה הרבה יותר ממה שציפינו ממנו אחרי כל כך הרבה זמן ללא בכדורגל. אלה חדשות טובות עבורנו ועבור לואיס. הוא שחקן חשוב מאוד. יש לנו הרבה משחקים ופחות או יותר כולם ישותפו ברוטציה. יש לנו מספיק איכות”.

זה גם היה ערב מיוחד למרטין בריית’ווייט, שסוף סוף כבש את שערו הראשון במדי ברצלונה ואמר בסיום: “בתור חלוץ אתה כל הזמן רוצה להבקיע, וחיכיתי לרגע הזה הרבה זמן. היה חשוב לנו לנצח כי זה יעזור לנו לצבור ביטחון אחרי הפגרה”. בספרד היו כמה פרשנים שטענו שנראה שבריית’ווייט כבר עכשיו השתלב יותר טוב מאנטואן גריזמן, הרכש הכי יקר של הקבוצה בקיץ האחרון, שגם אתמול המשיך לאכזב.