אין ספק כי אחד התחביבים הפופולארים ביותר בעולם הוא איסוף של דברים שונים: כשהיינו ילדים אספנו קלפים, כמה עשרות שנים אחורה עוד אספו בולים ויש מיליוני אנשים בעולם שעדיין אוספים קלטות או תקליטים.

בכל הקשור לכוכבי כדורגל המשתכרים במיליוני אירו מדיי שנה, האוסף יבוא לידי ביטוי לא פעם במכוניות פאר או במכוניות ספורט - אוסף אשר גם מוצג לראווה ברשתות החברתיות של הספורטאים (בטח של המוחצנים מביניהם).

יצירת הפאר לפניכם (צ"מ יו-טיוב)יצירת הפאר לפניכם (צ"מ יו-טיוב)

מיותר לציין כי הכדורגלן הטוב בתבל, ליאו מסי, מתהדר גם הוא באוסף מכוניות נוצץ, הכולל בין השאר את הדגמים הבאים: Ferrari F430 Spider, Maserati Granturismo MC Stradale, Audi Q7, Audi R8, Audi R8 GT, Mini Cooper S Cabriolet, Range Rover Velar, Lexus RX וגם את Pagani Zonda.

עם כל הכבוד לרשימה מעלה, קשה לומר שיש מתחרה אמיתי למכונית היקרה ביותר שנקנתה ע”י הפרעוש לפני ארבע שנים ה-Ferrari 335 S Spider Scaglietti. הארגנטיני רכש את המכונית במכירה פומבית (השמועות מדברות על כך שגבר על רונאלדו) ושילם עליה את המחיר היקר ביותר עבור רכב במכירה פומבית בזמנו – 27 מיליון אירו.

כעבור שנתיים השיא הזה נשבר (גם הפעם מדובר בפרארי), אבל עדיין מדובר בסכום דמיוני עבור מכונית משנת 1957. שנה לאחר מכן אגב (1958), הרכב הזה זכה במירוץ הגרנד פרי בקובה, כאשר סר סטרלינג מוס הבריטי היה מאחוריי ההגה. אל תרגישו שלא בנוח אם אתם לא מכירים את הנהג או המירוץ שכן ב-1960 הוא התקיים בפעם האחרונה…

כמובן שאל תצפו לראות את מסי מגיע עם הרכב הזה לאימוני הקבוצה, שכן כשמדובר ברכבים כאלו הם דומים לנרות של חנוכה – לראותם בלבד...

אם תרצו לדעת מעט פרטים טכניים על הרכב, פרט למחירו, נספר שבדומה לרכבים נדירים אחרים, המותג האיטלקי ייצר רק ארבע יחידות מדגם זה. מדובר ברכב דו מושבי בעל מנוע של 12 שסתומים (4 ליטרים עם 360 כ”ס), אשר מגיע למהירות שיא של 297 קמ”ש ומאיץ מ-0 ל-100 קמ”ש ב-6.5 שניות.

האם גם אתם הייתם רוכשים רכב במאה מיליון שקלים אם הייתם ממש עשירים? כנראה שהייתם עוצרים בסביבות המיליון. מסי לעומתכם הוא שחקן מכוכב אחר עם רכב מכוכב אחר, למי מגיע אם לא לו?

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!