אחרי פגרה ארוכה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, גם הליגה הספרדית תשוב לפעילות החודש וברצלונה תתארח אצל מיורקה ב-13 ביוני (23:00, חי בערוץ ONE). מארק אנדרה טר שטגן התראיין הערב (שני) לאתר הרשמי של המועדון ונראה שהוא בהחלט שמח לשוב אל כר הדשא.

“ההפסקה הזו לא הייתה אידיאלית עבורנו, אבל היינו מסוגלים להטעין את עצמנו וזה יכול רק לעזור לנו. פיזית אנחנו במצב טוב, מנטלית נצטרך להיות יותר מרוכזים במשחקים הבאים שנותרו לנו”, שיתף שוער הקטאלונים והוסיף: “ממש רוצים לחזור. אנחנו במצב טוב בליגה, אבל ריאל מדריד לא תוותר בקלות על האליפות. בצ’מפיונס יש לנו סיכוי לעלות שלב ורוצים לעשות את זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מיטב הרגעים הקסומים עם העקב

לשחק באצטדיון ללא קהל: “זה משהו שונה לגמרי. אנחנו אוהבים את העידוד כי זה מה שעושה את הכדורגל כל כך יפה. לשחק בלי הקהל שלנו זה לא אטרקטיבי, אבל הכדור ימשיך להיות בתנועה על הדשא”. 

חידוש חוזהו שמסתיים ביוני 2022: “כשהתחלנו את המשא ומתן עניין הקורונה התחיל והרגשנו שזו לא הסיטואציה הנכונה לעשות את הדברים כי המגיפה זה משהו חשוב יותר מכדורגל. אני מרגיש טוב והמשפחה שלי שמחה כאן, זה לא שהחוזה שלי מסתיים בקיץ הזה”.

מארק-אנדרה טר שטגן (רויטרס)מארק-אנדרה טר שטגן (רויטרס)

ליאו מסי ויכולותיו: “הוא שחקן גדול שיכול לעשות את ההבדל בכל משחק, ספורטאי אגדי. אני בטוח שהיריבות שלנו לא שכחו אותו והן לא שמחות לפגוש אותו שוב”.