מחזה של שחקן ה’מתקוטט’ עם המועדון שלו בתקשורת בכל הנוגע לעניינים חוזיים הוא לא מראה מיוחד או נדיר בעולם הכדורגל, אך נדמה שאת העימות שנוצר בין אסקייל גאראי לוולנסיה, אפשר להגדיר כיוצא דופן. לאחר שפורסמו דיווחים בתקשורת הספרדית לפיהם הבלם מסרב להאריך חוזה בשל דרישות כספיות מופרזות, הבוקר (ראשון) הארגנטינאי סיפק את הגרסה שלו בעזרת סרטון שהעלה לאינסטגרם, בו תקף את הנהלת העטלפים בצורה קשה.

“כעובד אני תמיד אשמור על זכויותיי אל מול אותם אנשים מהמועדון שמנסים לנצל את המגפה כדי לפגוע בהן”, פתח גאראי במתקפה שלוחת הרסן נגד הנהלת המועדון. זו הפעם הראשונה במהלך 16 שנותיי כמקצוען שאני נקלע למצב כזה אבל אני מרגיש מחויבות לעשות את מה שאני עושה כי מתנהל נגדי קמפיין מרושע. כשאני אומר קמפיין אני מתכוון לאנשים מהמועדון שמנסים לפגוע בתדמיתי כמקצוען ואדם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה חוזרת: צפו בשערים הגדולים בלה ליגה

“אני רוצה להבהיר שכל הפרסומים שדלפו לתקשורת הנוגעים אליי הם בגדר שקרים מוחלטים”, המשיך הבלם ופירט: “לא לרצות לחדש לעובד את החוזה זו החלטה לגיטימית אבל אני חושב שצריך לדעת באיזו דרך לעשות זאת ולא לסיים בטונים צורמים. אני לא מבין את צורת ההתנהגות כלפיי כי תמיד נהגתי כמקצוען. כשחקן יש שיאהבו אותי יותר ויש שיאהבו פחות, אבל לנסות לגרום לאנשים לחשוב שלא ארצה להמשיך בגלל כסף זה לא הוגן כלפיי. אני רוצה להמשיך בוולנסיה כי אני שמח פה, אבל זה לא תלוי בי”.