המגן הימני הצעיר של אייאקס, סרג’יניו דסט, שמעברו לברצלונה נמצא על הפרק בשבועות האחרונים, החליט להראות לעולם איך עושים את זה נכון בעידן הרשת החברתית והעלה סדרה של תמונות וסרטונים שלו כשהוא לובש אימונית של הקטאלונים, במה שהצליח להעיר מאוד את התקשורת הברסאית המקומית. “הוא כבר עם חולצת בארסה!”, נכתב בכותרת של “ספורט”, שם בטוחים כי “המעבר שלו כמעט נסגר”. 

רק לפני כמה ימים הצהיר דסט כי “לשחק בברצלונה זה החלום שלי”, במה שכבר אז היווה רמז לכך שקורה משהו מתחת לשטח וכי זוהי לא רק מועמדות שלו. אלא שסוכנו התראיין בנושא וטען כי מעבר למועמדות, הוא לא מכיר הצעה עבורו. בתקשורת הקטאלונית לא ממש קנו את דברי הסוכן ואז הגיעו הפרסומים ברשת של האמריקאי-הולנדי שהצליחו לשכנע את כלי התקשורת בספרד כי השחקן בדרך לקאמפ נואו. 

דסט, אומנם מגן ימני, אך נחשב מגוון מאוד ויכול לשחק גם בצד שמאל. בארסה היא לא הקבוצה היחידה אשר הביעה עניין בשחקן המוכשר של אייאקס, וידוע כי באיירן מינכן עוקבת אחריו גם היא ואף שלחה את אנשי לצפות בו העונה במשחק מול פ.ס.וו איינדהובן והשחקן עצמו אף היה נוכח במשחק של הבווארים בעצמו מול הופנהיים מוקדם יותר העונה. יחד עם זאת, ב”ספורט” כותבים על הנושא הזה: “ההחלטה תהיה של השחקן והוא כבר בחר בברצלונה”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כל השערים מטורניר פיפ"א Stay2Score