השמועות לגבי עתידו של איבן ראקיטיץ’ ממשיכות לרוץ בספרד, כשהיום (שלישי) פורסם במדינה שסביליה עדיין מפנטזת על חזרה שלו למועדון, אולם לא רוצה להשקיע בעסקה יותר מדי כסף ועשויה ללכת עליו רק אם יציע להפחית בשכרו ויבטיח לפרוש במדי הקבוצה. גם בברצלונה מאמינים שהאנדלוסים לא יתקרבו ל-20 מיליון האירו שהם דורשים, ולפיכך שוקלים לבצע עסקת טרייד.

ההעדפה של הקטאלונים היא עדיין לקבל את הכסף ועדיין מחכים למוצא פיו של השחקן, אבל בינתיים כבר חושבים כאמור על אפשרות של עסקת חליפין ולטשו עיניים לשני הבלמים של סביליה שהגיעו מקבוצות בצרפת. הראשון הוא ז’ול קונדה שכבר חוזר בעבר על ידי האלופה והמעבר לא יצא אל הפועל, והשני הוא דייגו קרלוס הברזילאי שהוצע לקבוצה על ידי סוכניו בקיץ שעבר אך לא חתם בסוף.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קסטר סמניה מנצחת את רונאלדו באתגר הבטן

בכל אופן, בסביליה לא שוללים להגיש לברצלונה הצעה שתכלול רק כסף ואולי תתקרב ל-20 מיליון אירו בסופו של דבר, אבל כאמור יעשו זאת רק אם הקרואטי יירד בדרישותיו משמעותית. הקרואטי כבר הספיק לשלוח “קריצה” לאקסית ברשתות החברתיות והאנדלוסים ימשיכו לעקוב אחרי המצב.

עוד בברצלונה, מרטין בריית’ווייט העביר לאוהדי הקטאלונים מסר לקראת החזרה למגרשים אחרי שמגפת הקורונה תיגמר: “אני מתגעגע לכדורגל יותר מהכול, אבל הסבלנות היא המפתח”, כתב החלוץ הדני בטוויטר שלו, “אני עובד קשה על המשחק שלי ואתם יכולים להיות בטוחים שאחזור בגרסה טובה יותר”.