בזמן שהיא במקום החמישי בליגה הספרדית, אתלטיקו מדריד עדיין לא מצליחה לשמור על יציבות ועלולה לסיים את העונה בלי הכרטיס לליגת האלופות. היום (חמישי) בראיון, הקשר של הקולצ’ונרוס, קוקה, דיבר על חשיבות ההגעה למפעל, דייגו סימאונה וז’ואאו פליקס.

“נכון להגיד שאנחנו לא רגילים לסיטואציה בטבלה בה אנחנו נמצאים. לא חושבים כרגע על אי העפלה לליגת האלופות, אבל זה יהיה קשה לשחקנים ולמועדון. נעבוד קשה ככל האפשר כדי להשיג את זה. קבוצה כמו אתלטיקו חייבת להיות בצ’מפיונס. ההרגשה כקפטן? מזל שיש מסביבי חבורה טובה שעושה לי את החיים קלים”, אמר קוקה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 השערים היפים של המחזור ה-26 בספרד

הקרדיט שניתן לו זוכה סימאונה מההנהלה: “הם סבלניים איתו והוא הרוויח את זה. צ’ולו נתן הכל למועדון וימשיך לתת. יש כאן שחקנים חדשים שצריכים להסתגל לפילוסופיית משחק שלו, לדרך שבה הוא רוצה שנשחק ונתחרה על המגרש מול היריבות שלנו”.

דייגו סימאונה וקוקה (רויטרס)דייגו סימאונה וקוקה (רויטרס)

היכולת של פליקס העונה: “שיחקתי עם הרבה שחקנים מצוינים באתלטיקו ובנבחרת ספרד. אתה צריך להתאקלם במועדון לאט לאט. כשהוא השתפר, הגיעה הפציעה וכשחזר, הוא נפצע שוב. צריכים להיות סבלניים איתו, אתה לא יכול להסתגל למקום כל כך מהר, כמו שקרה עם אנטואן גריזמן כאן. אני בטוח שעוד נראה את פליקס ביכולת שכולנו רוצים לראות, בונים אותו אצלנו. כעת הוא לא יכול לפתור לנו את כל הבעיות”.