כשהיא בעיצומה של תקופה רעה במיוחד, בה לא ניצחה כבר ארבעה משחקים רצופים ואף הודחה באכזבה רבה מהגביע ע”י לאונסה מהליגה השלישית, אתלטיקו מדריד תתייצב הערב (שבת, 17:00) בפני אתגר קשה במיוחד – כאשר תתארח אצל ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו לדרבי. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV. 

לקראת ההתמודדות, מאמן הקולצ’ונרוס, דייגו סימאונה, דיבר במסיבת עיתונאים והתייחס ליריבה העירונית: “ריאל השתפרה מאוד בכל ההיבטים העונה, היא נראית חזקה מאוד ומגוונת בכמה שחקנים איכותיים. המשחק יוכרע באיכות שהקבוצות יביאו”.

שבת ב-17:00 הדרבי הענק של מדריד!

המפגש מול זינדין זידאן: “זה תמיד נהדר לפגוש קולגה כמוהו. אני חוזר על מה שאמרתי בעבר, הוא המאמן האידיאלי עבור ריאל מדריד. יש לו את היכולת והשלווה לגרום לשחקניו לשחק כפי שהוא רוצה”.

מצב קבוצתו: “היה לנו שבוע להכין את השחקנים וכולנו מוכנים. אנחנו יודעים איפה אנחנו נמצאים ומודעים לדברים אותם צריך לשפר. בחיים אתה בוחר כיצד אתה רוצה לחיות – מעודד או אחד שמתייאש, אני מעדיף להיות מעודד. תמיד יש קשיים אבל תמיד יש גם הזדמנויות לשפר, ככה אני חי”.

המפגש בברנבאו: “תמיד קשה לשחק באצטדיון הזה. עברנו מספר ימים של אימונים, יש הרבה עניין פסיכולוגי. עבדנו על הדברים אותם צריכים לשפר והדבר החשוב ביותר הוא לשחק עם תשוקרה והתלהבות”.

החתמתו של יאניק קראסקו: “זה משמח אותנו שהוא חוזר לקבוצה, הוא מגיע עם הרבה התלהבות והוא להוט לשחק כאן. יאניק יכול לתת לנו כלים התקפיים שישפרו אותנו. שוחחנו בטלפון, התרשמתי מהרצון שלו להגיע, הוא מחויב”.

אתלטיקו פרסמה את הסגל החסר שלה למשחק. הקפטן קוקה, קירן טריפייר, חוסה חימנס, סנטיאגו אריאס, דייגו קוסטה וז’ואאו פליקס יחסרו אצל סימאונה, בעוד הרכש החדש-ישן קראסקו בפנים.