אכזבה ענקית באתלטיקו מדריד. הקולצ’ונרוס התבזו אמש (חמישי) עם הפסד 2:1 בהארכה לקולטורל לאונסה הצנועה מהליגה השלישית וסיימו את דרכם בגביע המלך עוד לפני שמינית הגמר. הסנסציה הזו הייתה עוד רגע של שפל עבור הקבוצה שמתקשה העונה להתרומם לגבהים בהם הייתה.

בסיום המשחק, מאמן הקבוצה דייגו סימאונה אמר: “היריבה עשתה משחק נהדר, השוער שלה הצטיין. הפסדנו במקום שלא צריך למעוד בו, יש לא מעט רגעים מורכבים במהלך העונה וגם במהלך השנים האחרונים. היינו מאוכזבים גם כשלא הגענו לליגת האלופות וגם כשהפסדנו פעמיים בגמר, זה הכדורגל וכל דבר יכול לקרות בו”.

לאחר ההפסד, אתלטיקו פוגשת את לגאנס

עוד הוסיף: “האחריות היא שלי לגמרי. עכשיו אין לנו ברירה אלא לעבוד קשה ולנסות לחזור למסלול, אי אפשר לשנות את התוצאות. התוצאה תלווה אותנו קצת אבל צריכים לא לחזור על זה יותר מדי כי יש עוד מטרות”.

קפטן הקבוצה, סאול ניגס, הוסיף: “זה רגע לא נעים, הגיע הזמן להיות מאוחדים ולצאת מזה כי אנחנו חייבים להשתפר כמה שיותר מהר. זו לא אתלטיקו מדריד, זה לא מתאים לאופי שלנו, האוהדים לא ראויים לראות משחק כזה שלנו, מגיע להם הרבה יותר”.

שחקני אתלטיקו מדריד מאוכזבים (רויטרס)שחקני אתלטיקו מדריד מאוכזבים (רויטרס)

עוד סיפר: “אנחנו רואים במהלך העונה שאנחנו מתמודדים מול הטובות ביותר – ריאל מדריד וברצלונה, אבל נופלים במפגשים הקלים יותר על הנייר. אני כאן כבר שבע עונות ודבר כזה לא קרה לי. כולנו צריכים להסתכל על המצב כמסובך, אנחנו אשמים במצב הזה ואנחנו צריכים להוציא את הקבוצה לדרך חדשה”.