כשהיא בעיצומה של תקופה נהדרת ולאחר שכבר קטפה את התואר הראשון לעונה עם הזכייה בסופר קאפ הספרדי, ריאל מדריד תתארח הערב (רביעי, 22:00) אצל אוניוניסטס סלמנקה, קבוצת האוהדים של סלמנקה, הנמצאת בליגה השלישית בספרד, למפגש במסגרת שלב 32 האחרונות בגביע המלך הספרדי.

ריאל מדריד: אלפונס אראולה, דני קרבחאל, אדר מיליטאו, נאצ’ו, מרסלו, קאסמירו, פדריקו ואלוורדה, חאמס רודריגס, ויניסיוס ג’וניור, גארת’ בייל וקארים בנזמה.

לקראת ההתמודדות, מאמן הבלאנקוס זינדין זידאן, שניכר כי לא זלזל ביריבה ופתח בהרכב חזק, דיבר במסיבת עיתונאים והתייחס תחילה לקיליאן אמבפה שטען כי העריץ את המאמן בילדותו: “אני הייתי האליל שלו? עכשיו הוא זה שמהווה דוגמה לילדים צעירים”, אמר הצרפתי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו ב-5 שערי המחזור ה-20 בליגה הספרדית

המשחק בגביע, שייערך במגרשה המיושן של המארחת שגם מוצף בשלג: “אנחנו מרוכזים, זה מפעל חשוב ואנחנו רוצים ללכת בו עד הסוף. זה לא יהיה קל בגלל מצב הדשא אבל יש לנו מטרה”.

חאמס רודריגס וגארת’ בייל, שאינם מקבלים קרדיט לאחרונה: “אני סמך עליהם, הם לא שיחקו בגלל כמה בעיות פיזיות, אבל עכשיו הם זמינים”. השמועות על מעבר של אלברו אודריוסולה לבאיירן מינכן: “יש לו אפשרות לצאת בחוזה, צריך לחכות ולראות מה יהיה”.

אלברו אודריוסולה ורובן גארסיה במאבק (רויטרס)אלברו אודריוסולה ורובן גארסיה במאבק (רויטרס)

צירופו של רינייר הברזילאי: “הוא שחקן העתיד של ריאל מדריד, אבל צריך ללכת צעד אחר צעד ולבנות אותו. שחקן טוב מאוד מבחינה טכנית, אבל אני מעדיף לראות אותו כאן ולא דרך סרטונים”.