רפאל וראן עורך את עונתו התשיעית בריאל מדריד. הבלם הצרפתי המוערך, אחד משחקני המפתח של הקבוצה הלבנה, סיפר בראיון נרחב על חברו למרכז ההגנה, סרחיו ראמוס, על מאמנו זינדין זידאן וגם על כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי.

המודל לחיקוי: “ספגתי השראה רבה מפפה וסרחיו ראמוס כמובן שהם בעמדה שלי, ובנוסף גם מרונאלדו כי הוא מודל לחיקוי בעבודה הקשה שלו, הוא צריך להיות השראה עבור כל שחקן כדורגל. מכל השחקנים האלו למדתי המון, ראמוס הוא ווינר, תמיד רוצה לנצח, גם באימונים, ועובד במלוא המוטיבציה כל הזמן”.

כריסטיאנו רונאלדו ורפאל וראן (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו ורפאל וראן (רויטרס)

החיים בריאל מדריד: “להיות שחקן של ריאל זה לא פשוט כי תמיד יש ציפיות, עלינו להיות תמיד למעלה ותמיד להיראות טוב. זו הסיבה שאנחנו צריכים לשמור על 100 אחוז ריכוז בכל רגע, יש לנו אחריות למועדון”.

הגעתו של אדן הזאר לקבוצה: “הוא משתלב היטב, הוא פספס את התקופה האחרונה בגלל פציעה אבל יש לו כישרון מדהים. לשחק איתו זה תענוג, הוא מתאמן קשה ועובד בכל הכוח תמיד”.

רפאל וראן חוגג (La Liga)רפאל וראן חוגג (La Liga)

המפגשים מול ליאו מסי: “הוא שחקן מיוחד, אתה לא יכול להגן עליו כמו על אחרים, זה דורש תשומת לב שונה, צריך לשמור עליו כקבוצה. אסור לתת לו שטחים פנויים כי הוא יודע להעניש בכל רגע במשחק”.

מאמנו זינדין זידאן: “הוא דוגמה ומודל לחיקוי עבורי, הוא תמיד נשאר רגוע, תמיד חיובי ומאמין בעצמו ובשחקנים. זה כיף להתאמן תחתיו”.

ליאו מסי עם רפאל וראן (רויטרס)ליאו מסי עם רפאל וראן (רויטרס)

עתידו: “כל שנה בריאל מדריד זה אתגר גדול. אני נמצא כאן כבר בעונה התשיעית ובתחילת כל עונה זה להתחיל מאפס. אני מנסה לעשות כמיטב יכולתי על מנת להצליח במועדון הזה ולשמח את הקהל”.

זינדין זידאן עם אדן הזאר (רויטרס)זינדין זידאן עם אדן הזאר (רויטרס)

בפן המקצועי, הבלאנקוס במקום השני בטבלה עם אותו מאזן נקודות כמו של ברצלונה המוליכה, והיא תקווה להשיג ניצחון שילחיץ את הקטאלונים לפני שהם יפגשו בהמשך המחזור את גרנאדה בבכורה של קיקה סטיין על הקווים. מנגד, סביליה עם 5 נקודות פחות תנסה להתקרב לשתי המוליכות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אימת החלוצים: ראמוס עובד חזק מאוד במכון