אחד מהשוערים המשתפרים ביותר ביחס לעונה שעברה, טיבו קורטואה, העניק ראיון למארקה ובו דיבר על הרגעים האישיים אותם זוכר מתקופתו בריאל מדריד כמו היחסים עם קיילור נבאס וכן על רצונו לזכות בתארים אחרי היכולת הטובה שהוא מגלה בתקופה האחרונה, ולראייה העובדה שהקבוצה סופגת הכי מעט שערי ליגה בשנים האחרונות, כולל שמירה נדירה מבחינתה על רשת נקייה בקאמפ נואו בקלאסיקו, מקום בו היא ספגה חמישייה אשתקד.

"עכשיו יש את הסופר קאפ, אחרי זה הגביע, אז את הליגה ובסוף את הצ׳מפיונס, אנחנו רוצים לזכות בהכול", אמר קורטואה, "מעבר לזה אני רוצה גם לעשות היסטוריה בריאל מדריד, עכשיו חושבים על הסופר קאפ כי בליגה נגד ברצלונה הראינו שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה ולשחק ממש טוב".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ריאל מדריד עולה לחצי הגמר

היחסים עם קיילור נבאס: "בסופו של דבר זה כמו בחיים, עם חלק אתה תדבר יותר ועם חלק פחות. היחסים תמיד היו תקינים, ניסיתי לעזור לו ולאראולה, שהוא שוער נהדר. התאמנו היטב והתחרינו אחד בשני, עכשיו כשקיילור עזב זה לא השפיע עליי, אבל נראה שיש פחות מקום לספק מבחוץ לגבי מי השוער הראשון".

דעתו על גארת’ בייל: “הוא ותן הכול עבור ריאל מדריד, תמיד מבקרים אותו על נושא הגולף והשפה, אני רוצה לראות אותו נותן ראיון בספרדית, כי איתנו בחדר ההלבשה הוא מדבר היטב ומבין את השפה טוב מאוד. זה עניינו אם הוא מחליט לדבר אנגלית בתקשורת, אבל הוא כן מאוד מסור לקבוצה”.

גארת' בייל עם טיבו קורטואה (רויטרס)גארת' בייל עם טיבו קורטואה (רויטרס)

השוער הבלגי דאג להבהיר שאהד את הבלאנקוס מילדות: "אהבתי את איקר קסיאס כילד, היה לי חבר שכל הזמן היה מבקר בסנטיאגו ברנבאו והביא לי חולצה שלו, והיה לי דגל של האצטדיון תלוי בחדר שלי".