בספרד נערכים ליום ראשון הקרוב, בו אתלטיקו מדריד תארח בוונדה מטרופוליטנו את ברצלונה לקרב ענקיות במסגרת המחזור ה-15 בליגה הספרדית. לפני ההתמודדות, שוער הקולצ’ונרוס, יאן אובלק, דיבר בראיון בספרד. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

“השאיפה שלי ושל המועדון היא לזכות בתארים, אנחנו נמצאים במקום טוב בליגה וגם בליגת האלופות. הקבוצה שונה ביחס לשנה שעברה, הרבה שחקנים עזבו והרבה הגיעו. חלק מאלו שעשו היסטוריה בקבוצה כבר אינם אבל אנחנו נמשיך בכל זאת להשתפר”, פתח השוער המצוין.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ראשון ב-22:00, אתלטיקו מדריד נגד ברצלונה

ההחלטה של אנטואן גריזמן לעזוב לברצלונה והמפגש מולו: “זו הייתה הבחירה שלו ואני מכבד אותה. יהיה קצת מוזר לפגוש אותו כיריב אחרי הרבה שנים שבהן שיחקנו ביחד, אבל זה הכדורגל”.

המפגש מול בארסה: “המטרה שלנו היא לנצח בכל משחק. אי אפשר כמובן לומר אם נשיג את מה שאנחנו רוצים, אבל נעשה את הכול כדי לשמח את הקהל שלנו, אין לי ספק. יש לנו את הכלים לנצח כל קבוצה וגם את ברצלונה”.

יאן אובלק (רויטרס)יאן אובלק (רויטרס)

לשחק מול מסי: “הוא אחד השחקנים הטובים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל ולברצלונה יש כמובן מזל רב שיש לה אותו. אני אוהב לשחק נגד הטובים ביותר, זה מחדיר בי מוטיבציה כל פעם מחדש”.