התאריך החדש של הקלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד, שאמור היה להיות משוחק בסוף השבוע הקרוב, הפך היום (רביעי) לרשמי – 18 בדצמבר. זה נכון שהליגה מערימה קשיים ושיש עוד סיכוי קטן שיהיה שינוי של הרגע האחרון, אבל נכון לכרגע בהנחה שהקבוצות תיפגשנה בקאמפ נואו בעוד קצת פחות מחודשיים, במארקה בדקו מי הרוויחה יותר כתוצאה מהזזת התאריך.

בכל הקשור למומנטום, הרי שהחבורה של ארנסטו ואלוורדה הייתה מגיעה בכושר חיובי יותר מהבלאנקוס, לאחר שאף הדיחה אותם מהפסגה במחזור האחרון בספרד, בו הקטאלונים ניצחו 0:3 את אייבר והלבנים נכנעו 1:0 לעולה החדשה מיורקה. בנוסף, הקבוצה מהבירה הייתה מגיעה אחרי משחק מתיש באיסטנבול מול גלאטסראיי, כשליריבתה אמנם היה יום מנוחה פחות, אך גם משחק נוח יותר על הנייר מול סלביה פראג.

ליאו מסי (רויטרס)ליאו מסי (רויטרס)

בנוגע לפצועים או מורחקים, הרי שאוסמן דמבלה לא היה זמין לאלופה בעקבות הכרטיס האדום שספג נגד סביליה וסרג’י רוברטו פצוע כעת, כשמנגד לוקה מודריץ’ וגארת’ בייל הפצועים ככל הנראה לא היו מחלימים בזמן ולא היו פותחים ב-11 של זינדין זידאן אם המשחק היה מתקיים בסוף השבוע הקרוב.

לוח המשחקים אחרי דחיית המשחק גם כן משתנה, כאשר לבארסה יש משחק בחוץ נגד אינטר ב-10 בדצמבר, קרב באנואטה נגד ריאל סוסיאדד ב-15 בדצמבר, המפגש מול היריבה המרה בבית ב-18 ומיד לאחר מכן מפגש מול אלאבס בבית ב-22 בדצמבר. אצל הלבנים, יש משחק נגד קלאב ברוז’ בחוץ ב-11 בדצמבר, קרב לוהט נגד ולנסיה במסטאייה ב-15 בדצמבר, הקלאסיקו בקאמפ נואו ב-18 ומשחק נגד אתלטיק בילבאו בברנבאו ב-22 בדצמבר. זה הזמן שלכם לענות – מי הרוויחה יותר מהזזת ההתמודדות?

ה-MSG כבשו: 0:3 לבארסה על אייבר