אחרי שאתלטיקו מדריד הודיעה רשמית על צירופו של אלברו מוראטה שהגיע בהשאלה מצ’לסי לעונה וחצי, החלוץ הוצג באופן רשמי במסיבת עיתונאים שכינסה אתלטיקו מדריד היום (שלישי) ובה הוא דיבר על תחושותיו עם המעבר.

כזכור, הספרדי בן ה-26 ישחק בעונה וחצי הקרובות אצל הקולצ’ונרוס, אצלם כבר עבר את הבדיקות הרפואיות וחתם רשמית על חוזה. החלוץ שגדל ביריבה העירונית של ריאל ושיחק אצלה במשך ארבע עונות עד שעבר לבלאנקוס, עתיד לפגוש את האקסית, אלופת אירופה, בדרבי הגדול של מדריד בעוד קצת פחות משבועיים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 השערים היפים ביותר של מחזור ה-21 בספרד

מוראטה שקיבל את המספר 22 אמר לאחר הצגתו: “אני שמח וגאה להיות כאן, אני מודה לכולם. אני זוכר את הימים שלי כאן כילד, לכן זה אומר הרבה מבחינתי להיות כאן, מי שמכיר אותי יודע זאת. דייגו סימאונה לא היה צריך לשכנע אותי יותר מדי, הוא ידע שהגורל זימן אותי לכאן. אני כבר לא יכול לחכות לרגע שאתאמן לראשונה עם חבריי החדשים, אני רוצה לשמוע את ההוראות של צ’ולו כבר. התעניינות מקבוצות? הכל הסתיים כשאתלטיקו נכנסה לתמונה, כל מה שקרה אחר כך שייך להיסטוריה. אני פה, הכל כל כך יפה, רוצה כבר לראות את קוקה וכל השאר”.

הקליטה שלו במועדון: “אני חושב שהדבר הכי חשוב הוא שהגעתי לכאן וחתמתי רק אמש, אבל ביחד עם המועדון כבר שבועיים, כל החברים שלי סימסו לי ונתנו לי את ההרגשה הכי טובה בעולם, אני לא מרגיש כמו מישהו חדש. הם גרמו לי לחוש שמחה וגאווה עצומה לשחק כאן. העובדה שאחרי הבכורה מול בטיס יתקיים הדרבי? אלו צרות של עשירים, הצרה היחידה שלי היא רק מה לעשות אחרי שאבקיע, אני בטוח שדברים יסתדרו מעצמם. לגבי ריאל, לוקחים את המילים של צ’ולו ללב, זה יהיה משחק יפהפה, כיף לדמיין את זה”.

על יובנטוס: “אני לא אביע את דעתי על יובה או מישהו משחקניה, זה מועדון נפלא אבל יריב שלנו. לא דיברתי איתם לגבי כדורגל, רק על החיים האישיים שלי, כשיגיע הזמן נתרכז כראוי. אני חושב שמיותר לציין מה הרגשות שלי ביום שכזה, אני כאן כי אני רוצה להיות כאן. נתתי את המילה שלי, עכשיו אני צריך להוכיח על הדשא. מלחמה עם דייגו קוסטה על חולצת ההרכב? מעבר לכך שהוא חבר שלי לקבוצה, הוא שחקן אדיר. אני מחשיב אותו לחבר שלי, זה הכי כיף לשחק עם השחקנים הטובים ביותר”.