קארים בנזמה הצרפתי עובר עד כה עונה לא רעה בכלל בריאל מדריד. הוא אמנם לא כבש במשחק החזרה של קבוצתו לאחר הקורונה מול אייבר (1:3), אבל במאזנו כבר 11 שערים ועוד 6 בישולים ב-27 משחקי ליגה, ועוד 4 שערים ו-2 בישולים ב-6 משחקים בליגת האלופות.

עוד טרם משחקה של סגנית המוליכה מול הקבוצה הבאסקית, קארים בנזמה הפתיע את 34 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם כאשר העלה תמונה של בוגאטי שירון שחורה עם הכיתוב המיסתורי “כולם רוצים לעבור מייקאובר”.

אם אתם שואלים מדוע הדבר מפתיע, אז התשובה טמונה בכך שלחלוץ הצרפתי יש כבר בוגאטי שירון לבנה, מה שהעלה את השאלה: האם הוא רכש רכב נוסף בעלות משוערת של 2.5 מיליון אירו של מותג הפאר הצרפתי?

אם מצרפים לשאלה את העובדה שהוא ציין את המילה “מייקאובר”, ייתכן שפשוט הבוגאטי שירון הלבנה עברה צביעה מחדש. עם זאת, הצרפתי מתהדר בהון אישי של כ-50 מיליון דולר ומשכורת שנתית של כ-10 מיליון דולר, כך שכל האפשרויות פתוחות (אתר הספורט הגדול בספרד MARCA אינו בטוח בתשובה, בעוד אתרים אחרים בעולם כבר החליטו שמדובר ברכישה חדשה).

באותו עניין חשוב לציין שאת הפוסט ניתן לתרגם מצרפתית גם כ”כולם רוצים להתחיל מחדש” והכוונה בכלל היא לחזרת הליגה הספרדית ולא לרכב, אך כאמור אין הכרעה ברורה בעניין.

זו הבוגאטי שירון הלבנה של בנזמה:

ומה לגבי נתוני הרכב המדובר? מעבר לכך שהבוגאטי שירון מתהדר בעיצוב יוצא דופן, יש לו מנוע של 8000 סמ”ק המפיק כ-1500 כ”ס. המהירות המקסימלית מוגבלת ל-420 קמ”ש אך הרכב יכול לעבור אף את ה-460 קמ”ש. זמן התאוצה מ-0 ל-100 קמ”ש: 2.5 שניות בלבד.

יש לציין כי גם חברו לשעבר של בנזמה במדריד, כריסטיאנו רונאלדו, רכש לפני שלוש שנים גם הוא את הבוגאטי שירון, שכן ידוע שהשניים הם חובבי רכבי ספורט/יוקרה מושבעים. האוסף של בנזמה אגב, כולל, בין השאר, את הרכבים הבאים:

Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador, Mercedes Benz-SLR, Mercedes Benz-SLR ו-Rolls-Royce Wrait.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!