ווסלי סניידר הפך לאדם מאוד לא פופולארי בקרב האוהדים הפנאטיים של אייאקס. כתוצאה מכך ה-אפ סייד, ארגון האולטראס של המועדון, הוציא הודעה חריפה כנגד שחקן העבר ובו הם דוחקים בו שלא להגיע יותר למשחקי הקבוצה, זאת בשל הזדהות יתר שהוא מפגין עם אוטרכט, המועדון בו הוא התחיל את הקריירה שלו ואף העיר בה הוא גדל לפני שעבר לאייאקס ב-1991. 

הוא שיחק כמעט 200 משחקים בשורות אייאקס לפני שעבר ב-2007 לריאל מדריד וזכה מאז לתמיכה חסרת פשרות מצד האוהדים, אלא שכעת הכל נגמר. “עם סיום הקריירה שלו, אשתו בורחת ממנו, הוא הולך ומתמכר לטיפה המרה, והוא מתחיל לפתע להתעניין בחייהם של אחיו בשכונה בה גדל. פתאום אדוני הוא אוהד של אוטרכט. פתאום הוא מכריז שמשחק הפרידה שלו מהכדורגל יהיה באוטרכט! הוא אף פעם לא שיחק שם. לא מעניין אותו המועדון שנתן לו את הבמה הגדולה, שתמך בו”.

“הוא מחרבן על האוהדים שתמכו בו בתחילת הקריירה שלו, הוא שכח מי היה שם עוד לפני שהוא הצליח. בנוסף הוא צועק שיקיימו משחק גביע נגד אייאקס. כל אלה הופכים אותו לפרסונה נון גראטה מבחינתנו. אנחנו מבינים עכשיו יותר מתמיד איזה אדם בוגדני אתה. כפי שבגדת באשתך, בגדת גם בנו. אי אפשר לבטוח בכלבים שקרנים”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה ספרדית חזרה, קבלו את השערים היפים